Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munkatársnőm erős parfümöt...

Munkatársnőm erős parfümöt használ. Én allergiás vagyok rá, majd meg fulladok. Megkértem ne használja, abbahagyta, de ujra meg ujra visszatér hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még egyszer megpróbálkoznék szép szóval, h pl megkértelek már, hogy ne használd. Miért szerinted tapsolni kell vagy mit? :D

Am rossz a témakör.

2013. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Te hová tennéd? Jelezd kérlek a modiknak.
2013. júl. 23. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Emberek/ munkahely, kollégák
2013. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
de mit jelezzek? ezt nem lehet így szerintem és mire hivatkozzak? Max törölnék a kérdést.
2013. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja meg van. már jeleztem :)
2013. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

* majd' megfulladok

* Megkértem, ne használja

* újra meg újra


Tüsszögj a képébe.

2013. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elmész a közelében, kérdezd meg, hogy "Mi ez a büdös?" vagy hasonló.
2013. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Mi ez a bűz?
2013. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, én is allergiás vagyok bizonyos illatszerekre, némelyik tusfürdőre, testápolóra is. Jártam már úgy egy párszor, hogy egy parfümmel befújt ember közelében elképesztő tüsszögőroham, brutális orrfolyás, fuldoklás tört rám. Ezek elég meggyőző jelei annak, hogy amikor megkérem az illetőt, hogy ne használja, azt KOMOLYAN gondolom, így abba is hagyta. Ha a te esetedben ez nem használ, hívd fel rá a figyelmét, hogy miatta szipákolsz, fuldokolsz és szenvedsz egész nap, legyen szíves és könyörüljön rajtad. Én tényleg ezt mondanám. Esetleg még hosszan ecsetelném a parfümje miatt rám törő elképesztő fejfájást és a többi allergiás reakciót is.
2013. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelentem mára megszünt! Tényleg "megkönyörült".
2013. júl. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!