Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy a 'hasonló...

Miért van az, hogy a 'hasonló a hasonlóval' nem jön ki? (lent! )

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, akivel nagyon egymásra találtunk.


Mondhatni nem 'szokványos' a stílusom. Alapjáraton nem nagyon érdekel semmi, de ha valami igen, azért hegyeket mozgatok. Eléggé szabad szájú vagyok, csipkelődős, 'oltogatós', szarkasztikus. Olykor nagyképűnek tartanak (ez nem teljesen igaz rám, sőt).


A sráccal szinte teljesen egyformák vagyunk. Mondtàk már páran, hogy ő én vagyok, csak férfiben, ill. írhatnák könyvet 'Hogyan legyünk cinikusok?' címmel.


Az elején még jóban is voltunk, de mára nagyon meg kell erőltetnünk magunkat, hogy viselkedni tudjunk egymás társaságában.


Miért van ez?



2013. júl. 31. 21:24
 1/5 anonim válasza:
49%
Csak az ellentétek vonzzák egymást. Ez színtiszta fizika. Mint ahogy 2 mágnes sem tűri, hogy pozitív-pozitív pólussal illeszd össze őket.
2013. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség - a barátnőm és én is nagyon hasonlítunk egymásra (ugyanaz az érdeklődés kör, hasonló humor, hasonló életstílus) - és 5 éve együtt vagyunk, megszakítás nélkül, nagyon boldogan :)
2013. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nos kedves kérdező, amikor leírtad magad, mintha rólam beszéltél volna... És pont ugyanígy jártam, ugyanis az én párom is pont ugyanez a típus és sok probléma adódott és a mai napig adódik is. Több, mint egy éve együtt vagyunk és már együtt is lakunk. A megoldás nálunk az volt, hogy én, mint női lény engedékenyebb lettem és megpróbáltam csak inkább legyinteni konfliktus helyett tekintettel arra, hogy ő a férfi és a hülyébb is :D Ez igazán beválik, az elején nagyon nehéz volt, de eredményes lett és amióta csak nevetek csendben rajta és közben én vagyok az okosabb, azóta a konfliktusok nagy része megszűnt. Ha erre nem vagy képes és nem működik a kapcsolatotok, akkor lehet, hogy ez sem véletlen.

A párommal mind ketten skorpió a csillagjegyünk. Nem lehet, hogy nálatok is hasonló a helyzet? Tudom, hogy ez baromság, de az én esetemben nagyon igaz.

2013. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában akkor történik, ha két dominánsabb egyén fut össze... két dudás egy csárdában effektus. Ha már más is szabad szájú, cinikus, akkor tudat alatt mind a ketten azt érezhetik, hogy a másik felül akar rajta kerekedni stb.
2013. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-nel a pont.


en egy olyan lany vagyok aki szereti megmondani h mi, hogy, mikor legyen. es szeretem ha az ugy is van mert ha nem akkor ideges leszek. egyszer volt egy baratom o ugyanilyen volt. mennyit veszekedtunk te jo isten. kepesek voltunk osszeveszni azon, h milyen filmet nezzunk v melyik fagyizibo menjunk. 2 honapg tartott.


de a szex isteni volt :D:D

2013. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!