Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok/Asszonyok! Szoktátok...

Lányok/Asszonyok! Szoktátok mondani, hogy még a "puncimról is folyik a víz"? Mikor mondjátok, milyen helyzetben? Csak ha kánikula van, vagy máskor is? És szó szerint vagy átvitt értelemben használjátok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudományos értelemben ott is vannak verejtékmirigyek, így igen, folyhat onnan is a víz, bár én ilyet a világért sem mondanék. :D Egyébként igen, azt jelenti, hogy nagyon leizzadtál valamitől (edzés, ijedtség, meleg, akármi) :D
2013. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
ismerősöm kánikulában mondja mindig h "izzad"vagy " folyik a bukszám" :D
2013. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem szoktam ilyet mondani, mert nem vagyok proli. A nemi szervet egy hétköznapi beszélgetésben megemlíteni óriási illetlenség.
2013. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Annyi sokkal igényesebb verzió van arra, hogy azt mondjuk, nagyon izzadok. Most nem attól nyomatékosabb vagy menőbb, ha nyilvánosan emlegetem a nemi szervemet, ilyet csak a műveletlen bunkó proli libák tesznek, nekem meg van tartásom.
2013. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nem mondtam, de még csak nem is hallottam senkitől ilyet. Olyat igen, "hogy seggem partján is folyik a víz".
2013. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát társaságban én sem mondok ilyet, de azért nekem is megfordul a fejemben, hogy fú basszus itt ilyen meleg van, még a p_ncimról is folyik a víz.
2013. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem szoktam ezt mondani. Én is illetlenségnek tartom. Bár van egy kifejezés, amit használok nagy hidegben: befagy a lyukam. Ez valahogy a családban terjedt el és rám ragadt. De csak bizalmas körökben használom.
2013. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Én még ezt a kérdést is illetlennek tartom.

Miért válaszoltok neki?

2013. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem mondtam ilyet, nem is hallottam senkitől.
2013. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek, hogy sosem halljátok. Én gyárban dolgozok és rengeteg ilyen buta szöveget hallok egész nap.

Persze nem a fent leírt kifejezést hallom legtöbbet, de én akkor hallottam pár embertől mikor gyorsan kellett dolgozni, jobban hajtani mint általában, és nagyon fárasztó volt tartani az iramot.

2013. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!