Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is leragasztjátok vagy...

Ti is leragasztjátok vagy eltakarjátok a webkamerátokat, ha nem használjátok? (Féltek, hogy megfigyelnek benneteket? )

Figyelt kérdés

Oké, egyáltalán nincs bizonyítékom arra, hogy megfigyelnének, de azért mégis csak jobb érzés, ha leragasztom! :D

Van valaki, aki hasonlóképpen érez?


2013. aug. 30. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. :D

Mondjuk most jelen pillanatban nincs kamerám, de amikor volt, mindig ráraktam a kupakját. Furcsa szokás, de így jobban éreztem magam :D

2013. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 aspikami ***** válasza:
26%
Eléggé paranoiás lehetsz.
2013. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is befordítottam a fal felé mindig. De mivel mostmár egyáltalán nem használom egyenesen az arcomba "néz". De csak azért mert az egész egy ilyen plüss kutyatest és olyan cuki :)
2013. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is a falfelé fordítom :D
2013. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is le van ragasztva a webkamera a laptopomon. Nekem nincs is szükségem rá, csak sajnos nehéz olyan laptopot venni, amibe nincs beépített kamera.
2013. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Éppenségel nem hülyeség nekem volt már dolgom úgy nevezett RAT programokkal amiken volt olyan opció, hogy a gyanutlan áldozatoknak be tudtad kapcsolni a webkamerájukat és nézni őket meg még sok más dolgott tudtál velük csinálni de ezek a programok nem éppen legálisak.
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
és mit csinálsz a mikrofonnal?
2013. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szeretek otthon csupaszkodni, félmeztelenül lenni nyáron de ha gép elé ülök mindig veszek fel pólót. Főleg ha chatelel valakivel. Pedig tudom hogy nem lát, de mégis
2013. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ez durva! Akkor még jó, hogy leragasztom! :/

És még mit tud csinálni az a program a mit sem sejtő emberekkel? Most felkeltetted az érdeklődésemet!!

2013. aug. 30. 21:57
 10/18 aspikami ***** válasza:
39%
Ne aggódj már ennyire :) Ha van megfelelő tűzfalad és valós idejű vélelmed, akkor eléggé nehéz bekapni egy ilyen "vírust"
2013. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!