Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményed a nőiesebb...

Mi a véleményed a nőiesebb meleg fiúkról?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Imádom őket :) Sztem van valami bátor abban, ha valaki nyíltan szembemegy a nemi sztereotípiákkal. Én hiszek abban, hogy mindenkinek szíve joga úgy kifejezni az identitását, ahogy jólesik. Nem fogok egy nőt sem kevésbé nőiesnek tartani attól, hogy mondjuk nem borotválja a lábát, és egy férfit sem kevésbé férfiasnak attól, hogy mondjuk ő meg igen.
2013. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem eléggé irritál, ha egy srác dobálja a hajtűit, és lányosan viselkedik, mert általában nagyon megjátszottnak és erőltetettnek tűnik...
2013. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha normális keretek közt van (pl. nőiesebb ízlés, olyan hobbik, stb.) akkor hajrá. Viszont a sikongató, túlmozgásos embereket nem szeretem, sem nőben, sem férfiban.
2013. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
A hajtűdobálósak irritálnak (még a lányok is), de a visszafogottabbakkal nincs bajom.
2013. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazából lányokból sem kedvelem az affektálós, nyafogós fajtát, szóval ha a fiú sem az, akkor nem zavar, hogy nőiesebb. Páromnak (aki hetero) is van egy kissé nőiesebb oldala, pl. szereti az aranyos dolgokat, simán válogathatok vele ékszert és körömlakkot, de attól még férfinek néz ki, és igazából az is.
2013. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ismerek. Az alapvető probléma az hogy néha nem tudnak normálisan viselkedni, iszonyat megjátszák és görcsösen mutatják hogy ők melegek és rohadtul nem veszik észre hogy mindenki rajtuk mosolyog.
2013. szept. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"dobálja a hajtűit" --> Nem túlozzátok el?


Amúgy én lány vagyok, és lányoktól jobban idegesít ha ilyne kis picsogósak. Fiúban is néha nehéz elviselni, de tapasztalatom szerint, ah egy fiú ilyen, az általában kedves és jó szándékú mellette, ha egy lány ilyen, akkor meg egy kötekedő r*banc.

2013. szept. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*ha

*ilyen


Bocsi.

2013. szept. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én melegként nem preferálom az ilyet, de teljes mértékben elfogadom
2013. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gungasam ***** válasza:
100%

Minden nőben van egy csipet férfi és minden férfiban van egy csipetnyi nő...szól a régi mondás, de nem részletezi, hogy egy csipet az mekkora...!Kiben több, kiben kevesebb.

Attól. hogy valaki férfi lehet jó segge...

2013. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!