Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik aláírni egy...

Hogyan illik aláírni egy ajándékkártyát, ha több személy adja az ajándékot? Milyen sorrendben?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy ha én írom, akkor magamat írom utoljára, meg olyat is, hogy fontos, hogy a nő kerüljön előre. Ebből van ami igaz?

2013. okt. 21. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor mi csináltunk ilyet, akkor általában össze-vissza írtuk alá, nem szépen egymás alá, és akkor oly mindegy a sorrend.
2013. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam ilyesmiről, hogy az írónak kellene utoljára. Az mondjuk más kérdés, hogy mi családilag szoktunk ilyesmit csinálni össz-vissz, és akkor automatikusan szülők kerültek előre, gyerekek hátra. Mondjuk a nők a "saját kategóriájukon" belül előbb voltak.

Ja, meg osztállyal írtunk tanároknak, de ott meg olyan sorrend volt, ahogy sikerült elérni az embereket a szünetben.

2013. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!