Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Pisilés után Ti...

Lányok! Pisilés után Ti mindig megtörlitek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem, hagyom magam pisisen és húgyszagú ruhában mászkálok. Micsoda hülye kérdés ez? Ez valami vicc?


28/L

2013. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kicsit hülye kérdés.Amúgy igen,még szép hogy mindig.

Legfeljebb akkor nem törölném meg magam,ha nem lenne wc papír.

2013. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
egy bizonyos kultúrszint alatt nem is olyan egyértelmű a dolog... sajnos
2013. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig. Nedves wc papírt is használok egy nap egyszer-kétszer. Szeretem ha ápolt vagyok!
2013. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt olyan, hogy nem, de akkor is azért, mert nyilvános helyen voltam, és nem volt papír...


Amúgy meg nyilván igen. Nem szokásom húgyszagúan, büdös bugyiban mászkálni.

2013. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Provokatív a kérdés, vagy nagyon unatkozott a kérdést feltevő, vagy civilizálatlan, vagy egyszerűen csak 10 év alatti (de még akkor is kell lennie más tényezőnek is, h eljutott oda, h feltegye e kérdést... pl a többi más tényezők közül egyike másika.)
2013. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!