Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vihorászik két nő, ha...

Granulátum kérdése:

Miért vihorászik két nő, ha találkozik?

Figyelt kérdés

Megfigyeltétek már? Életkortól függetlenül az alábbi három verziót mondják, ha egymással találkoznak:

a) Szia, hihihihihi!

b) Hihihihihi, szia!

c) Hihihi, szia, hihihi!


És úgy tesznek, mintha egy a milliárdhoz lenne az esély a kettőjük találkozására, és nagyon meglepődnek és megörülnek egymásnak.



2013. dec. 21. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nahát! Most felvilágosítottál! Eddig azt hittem, hogy nő vagyok, de ha szted minden nő (tudom, ezt nem írtad le, de egyértelműen így gondolod) vihorászik, amikor találkozik, akkor én (és még sok barátnőm /vagy barátom?/) férfi.
2013. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "vagyok" lemaradt a végéről.
2013. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 yuda ***** válasza:

Emlékszem még gyerekkoromból...nekem is feltűnt, hogy a lányok találkoznak és vihorásznak. Soha nem tudtam meg miért. Maradjon meg misztikumnak. :D

Egy ideig azt gondoltam, hogy valakit kibeszélnek és őt nevetik ki, és ebben lehet is valami, de addig nem jutottam el, hogy biztosan tudjam.


Mostanra úgy gondolom, hogy így vannak összerakva. Azt figyeltem meg, hogy vannak a ffiak és vannak a nők. :D

A ffiak komolyabbak, életkor előre haladtával nehezebben mosolyognak, nevetnek.

Nők lényegesen könnyebben és természetükből jobban fakad a mosoly.

Nők lényegéhez közelebb áll a báj, a kedvesség, a szépség, a vonzóság, -így a mosoly is.

Tisztelet a kivételeknek! :)

2013. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert szívükben örökké babaók.
2013. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az agyatlan libák :). Én nem vagyok ilyen agyjátszós-affektálós-vihogi nőszemély.
2013. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is feltünt,bár én nem szoktam vihogni ok nélkül,max ha valaki vicceset mondott.Mondjuk én nem vagyok nő még,csak lány.16/L
2013. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vihogni az szokott aki annyira csökött agyú, hogy egy értelmes kérdést nem tud feltenni a másiknak, vagy legalább megdicsérni a haját.


azért nem mind1, h célzottan vagy véletlenül találkoztak. ha meg volt beszélve a dolog, akkor gondolom van téma, nem csak kávézgatni és maguk elé bámulni ültek össze.

ha véletlenül, akkor pedig legalább azt megkérdezik hogy mi célból van a másik az adott helyen. oké, fodrásznál egyértelmű, de mondjuk a Blahán nem feltétlenül.


ha én véletlenül összeakadok egy szintén nőnemű ismerőssel, akit kb az érettségi bankett óta nem láttam, akkor először elárasztom értelmes kérdésekkel, aztán manifesztálom irányába hogy milyen jó újra látni, viszont semmiképp sem pazarolnám az időt ostoba vihogásra.


ha egyeztetett a randi, akkor nyugodt helyre érkezés után rögtön a lényegre terelődik a szó.

2014. febr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!