Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Amerikában miért lehet kapni...

Amerikában miért lehet kapni mindenből extra nagyot? 2x akora kiszerelések vannak, mint nálunk!

Figyelt kérdés

Láttam fél literes Red Bullt. Itthon nincs.

Láttam 3x akkora zacskó csipszet, ami itthon kicsiben van csak.

állítólag a meki, és BKban is bnagyobb a hamburger, több a krumpli, kóla...

Itthon miért nincsen ilyen extra nagy kiszerelés?



2014. jan. 23. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Amcsiban sokan távolabb laknak az üzletektől. Nem járnak akár minden nap vásárolni. Megveszik egy hónapra pl a kellő mennyiséget.
2014. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Frigg ***** válasza:

Ezt én is észrevettem, hogy nagyon nagy adagok és hatalmas kiszerelés van mindenből. De ha nagybevásárlás van, ott is hagyunk $100-$200 dollárt. Itt valóban hosszabbak a távolságok, és egyszerűbb egyszer nagyobbat/többet venni, mint sokszor odaautózni.

A Wendy's-ben pl. a medium üdítő kb. akkora, mint otthon a large. Mekiben szerintem nem számít annyira az üdítő nagysága, hiszen ingyen újratöltheted akárhányszor kb. Krumpli is jó adag, a hamburgerek szerintem kb. nagyjából ugyan azok.


23/N

2014. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezek a rohadt kapitalistak ugylatszik tudjak, hogy a piac mit akar...
2014. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert a "bigger the better" mentalitas vezerli az egesz orszagot!

Hatalmas truckok 6.7 lityis motorral es olyanok vezetik, akik nem epitkezesen dolgoznak...

WC-papir csomag, amiben van 36 darab guriga...

18 kilos cukros bodon...

16 kilos lisztes zsak...

es ezt nem etterem tulajok veszik, hanem halando emberek


de az autopalyak sem 2-3 savosak, hanem 5-7, az epuletek sem 10 emeletesek, hanem 20-25


hely volt, penz volt, nem kellett szukolkodni es igy alakult es gondolom ezt szoktak meg, most meg mar minek valtoztatni :)

2014. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
60%

És a lányok is 3x akkorák mint nálunk, de tudod mit?


Nekem jobban tetszik a hazai kiszerelés.


(Elnézést az off-ért.)

2014. jan. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert ők a cool motherfuckers.
2014. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mert aki sokat zabál, az később sokat költ fogyasztószerre, ha értelmes akkor edzőteremre.

saját farkába harapó kígyó...

2014. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!