Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen virágot vegyek egy...

Milyen virágot vegyek egy lánynak, aki egyenlőre csak barátom, bár izzik köztünk a levegő? És a női rokonainak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, akivel "jól elvagyunk". Izzik köztünk a levegő, a munkatársak is látják. Most alakulgatnak a dolgok, ezért (még) nem a barátnőm.


Megbeszéltük, hogy szombaton felmegyek hozzá, és nekem most esett le, hogy pont Nőnap lesz. Ez lesz az első munkahelyen kívüli talink. Minden bizonnyal otthon lesz az édesanyja, és az unokatesója (ő is lány).


Totál paraszt lennék, ha csak a lánynak vinnék virágot (mivel a többieket még nem is ismerem), vagy mindenkinek vigyek? Biztosan be leszek jelentve, így tudni fogják, hogy megyek.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 3. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig megkérdem a virágüzletben az eladó hölgyet. A virág-illemben verhetetlenek.
2014. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott. Köszönöm szépen a választ. :)
2014. márc. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!