Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tudom, még korai egy kicsit,...

Tudom, még korai egy kicsit, de mit vegyek majd az egyik osztálytársamnak ballagás előtt, akitől mindig elkértem a füzeteit lefénymásolni?

Figyelt kérdés

Adott egy osztálytársam, akitől mindig elkérem a füzetét, ha hiányoztam, vagy egy bizonyos tantárgyból a füzetét, ahol nem nagyon megy a jegyzetelés. Szóval elég gyakran elkérem egy-egy füzetét.


Már adtam neki egy tábla csokit. Arra gondoltam, hogy majd egy bonbont, vagy valamilyen teát (filtereset) adok neki.


Mit kellene adnom neki? Ezek jó ötletek?


Mind a ketten lányok vagyunk



2014. márc. 16. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Indigót vegyél neki, így nem kell majd másnak kölcsönadnia a füzetét fénymásolni, lesz olyan példány nála, amit el lehet vinni.


Komolyra fordítva a szót, túlzásokba ne ess, bonbon, tea, valami kis bizsu fülbevaló, ezek mind egy árban vannak nagyjából. Az indigó olcsóbb. :D

2014. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hahahahaha :D Megnevettettél :D Amúgy erre korábban kellett volna gondolom :D Mármint az indigóra :)
2014. márc. 16. 17:32
 3/3 Unikornispata válasza:
Ezek jó ötletek,pluszban vegyél írószerben egy oklevelet és írd rá,hogy iskolai életed megmentőjének kitűnő munkájáért :D
2017. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!