Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy hipszter megsértődik ha...

Egy hipszter megsértődik ha lehipszterezem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a hipszterezés a hipszterezőt minősíti elsősorban.
2014. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, sose értékeltem negatív jelzőként. Annak számít?
2014. jún. 25. 10:30
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval van egy lány aki bejön, megnéztem a tumblrét és csak vintage fotók meg olyan dolgok amikre a haverjaim azonnal rávágnák hogy full hipszter, meg is akartam kérdezni hogy hipszter-e, de aztán rájöttem hogy ez valami negatív általánosítás is lehet, és megsértődne vagy nem tudom.

Szóval fogalmam sincs hogy szólítsam meg.

2014. jún. 25. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szólítsd a nevén...


Egyébként nem hiszem, hogy nyíltan megsértődne, ha az, legfeljebb kiröhögne, mert ő bizony nem hódol a divatnak. Ő nem áll be a tömegbe. Ő egyéniség. Ilyen a hipszter-módi.


Míg a hipszterek különcködnek, és a társaságukon belül is kikérik maguknak az egyedi stílusukat, az emósok szándékosan építették a közösségüket, és pont azt élvezték a barátaikban, hogy több ponton összefutott a sorsuk.


Na, de csak elgondolkodtam kicsit :)

2014. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!