Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kell asztalanal vendeg...

Hogyan kell asztalanal vendeg elott italt nyitni?

Figyelt kérdés
Foleg a kisuveges italok sorok nyitasa erdekelne hogy hogyan csinaljam mert ha esetleg bejon egy nagy csoport akkor gyorsnak kellene lennem nem pedig benazni az asztalnal.Esetleg video van errol?

#ital #felszolgálás #nyitás az asztalnál
2014. júl. 8. 15:48
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Lehet okoskodásnak tűnik amit írni fogok, de másnapos vagyok ezt nézd el nekem. :)

Ha valakinek akad egy problémája és sikerül megoldania, vagy valamilyen szakmában magas szintre jut akkor ezt szeretné maradandóvá tenni, ennek egyik formája a könyv írása.

Ha nem szeretsz olvasni semmi baj, én se szerettem.

Ott rontották el a dolgot közép iskolában, hogy azt mondták, hogy olvassak el több olyan könyvet ami egyáltalán nem érdekelt. Persze érdekes volt. De igazából később, magamtól jöttem rá, hogy a könyvekben nem csak kitalált dolgok vannak. Bár csak azt mondták volna anno, hogy:"kisfiam menny el egy könyvtárba és válasz egy olyan könyvet aminek a témája érdekel" bármi is legyen az.

Sajnos ilyen a közoktatás. Mennyivel jobb lenne, ha már gyermek korunkban elkezdenék az embernek azt a "részét" fejleszteni amiben jó, vagy ami érdekli. A rengeteg szemét mese, meg TV műsor helyett könyvet adnának a gyerek kezébe. Ehelyett csak megy a nép butítás, sajnos nem csak fiatal korban. (Na jó elég a panaszkodásból! )

Kissé elkanyarodtam a témától. Ez is olyan mint amikor olyan könyvet kell elolvasni ami nem érdekel. :)

Kérdésedre több lehetőség is akad. A leggyorsabb az, ha elnézel egy olyan helyre ahol profik dolgoznak és megfigyeled, vagy megkérded egy olyantól, akin látod hogy profi szinten űzi a dolgot. Az emberek szeretnek mesélni arról amit jól csinálnak. Emiatt ne félj, veszteni valód NINCS!

Ha elmeséled a történeted, hogy ki vagy és milyen problémád van lehet segítőkészebbek lesznek. Ne félj kérdezni. Én is mindig kérdezek, ha nem értek valamit. Ha kérdezel akkor látják rajtad, hogy érdekel amit csinálsz, és máris közelebb kerülsz valamivel a másik emberhez.


Másik lehetőség, a google.com vagy youtube.com. Azt gondolom, hogy nem hazudok ha azt írom, hogy többet lehet tanulni manapság ennek a két oldalnak a használatával mint egy középiskolában vagy egy egyetemen. Youtubon szinte minden megtalálható videó formában, csak jól kell tudni keresni. Ha elsőre magyarul beírt címen nem találod meg amit kerestél akkor próbáld meg másképpen megfogalmazni vagy a google translete-használatával lefordítani angolra amit keresel és az angol kifejezés alapján keress rá youtubon.


De ha nem találsz ezen az oldalon akkor nézz szét facebookon. Nem néztem utána de 99%, hogy van ilyen csoport. Sőt, ha kevesled a fizud itthon akkor valószínű, hogy van külföldön dolgozók magyarok csoportja is facebookon akik lehet tudnak segíteni kinti munka vállalásban.

2014. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen csoport jön be? Nem lehet esetleg tálcán több nyitóval kitenni a sört?
2014. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!