Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség mások jelenlétében...

Illetlenség mások jelenlétében meztelenül mutatkozni?

Figyelt kérdés

Például olyasmire gondolok, amikor szobatársakkal alszik az ember és van aki úgy megy-jön a zuhanyzóba/-ból, hogy törülközőt sem teker maga köré.


Téged zavarnak az ilyen szituk?

Vagy te is simán vagy ruhátlanul mások jelenlétében?



2014. júl. 9. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
A leírt élethelyzetben nem.
2014. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar, akkor szólsz a lakótársnak.
2014. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az elején zavarna a dolog de nem csinálnék belőle nagy ügyet. Lehet, hogy beszólnék valami olyasmit, hogy "Ember, legalább egy törölközőt, vagy valamit!". Ha erre sem változtat rajt akkor ennyibe hagynám. Azért ettől nem dől össze a világ. Persze attól függ milyen kapcsolatba vagytok. Egyszerűen csak szobatársak, vagy barátok is. Szóval azt Te érzed mi fér bele.
2014. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Illetlenség. Normális ember a fürdőszobában vetkőzik le, és öltözik fel a fürdés után. Még otthon is.
2014. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi illetlen nincs benne, legalábbis akkor, ha a szobatárssal jó a kapcsolat, és nem két kvázi idegen alszik egy helyiségben.
2014. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igenis az! Nekem keresztapám csinálta ezt rendszeresen, amikor náluk nyaraltam! Minden fürdés előtt anyaszült meztelenül járkált a lakásban. Hol wc-re ment el, hol törölközőért. De lehet, hogy direkt csinálta :) 21/L
2014. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetlenség bármi olyat csinálni egy közös lakásban, ami valakit zavar, legyen az meztelenkedés, orrpiszkálás, hangos böfögés, dohányzás, rendetlenség, stb.
2014. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

engem nem zavar mások meztelensége,ha testük szép,egészséges.

tehát nincsenek rajta hatalmas nedvedző fekéjek,és nem olyan mint rakás f-os.


én nem pucérkodnék,de nem vagyok szégyenlős.

2014. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
29 éves fiú vagyok! Én télen-nyáron mindig teljesen meztelenül alszom! Pár hónapja lakok együtt egy albérletben egy szobába egy 23 éves nagyon jó lány barátommal aki megszokta ezt tőlem, mármint azt hogy este zuhanyzás után teljesen meztelen vagyok és úgy is alszok, sokszor ő is!
2014. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem zavernak az ilyen szituk.Én is szoktam ruhátlanul mutatkozni mások előtt.
2014. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!