Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért jó az "ecsetfej"?

Miért jó az "ecsetfej"?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet látom, hogy egy csomó (általánosságban suttyó, igénytelen) hímnemű ilyen ecsetfejet visel. (körbe le van borotválva, csak a feje tetején van, valamilyen kretén pózba beállítva.) Arra vagyok kíváncsi, miért jó ez? Miért lett divatos ennyire? És miért csak egy bizonyos körben?

2014. júl. 15. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert swag.
2014. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Drága barátom, ez nem mostanában lett divat, hanem már szerintem 2 éve is megy, majd megunják, és jön valami új, amit aztán újra lehet utánozni.
2014. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keskenyebbnek láttatja az arcot.
2014. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert Yolo Swagginsnek, Swagolasnak és Swagridnak is olyan van, és ők nagyon menők.
2014. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert erre van igény. Egyszerűen csak meg akarnak felelni a társadalomnak
2014. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as,

Lehet, hogy keskenyebb az arcuk tole, habar nem vettem eszre, viszont a fejuk naagyobb lesz.

2014. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
53%

Miért is suttyó azért valaki, mert egy bizonyos frizurát vágat magának? És neked milyen hajad van? És az miért jó? Azért jó, mert neked tetszik nem? Nekik meg az tetszik, az meg azért jó.

Szerintem a kérdező a suttyó, meg a sok hülye aki vele egy hullámhosszon pendül.

Azért lesuttyózni, meg beskatulyázni valakit, mert ilyen vagy olyan a frizurája.. Óvodás szint.

2014. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, csak nem neked is ilyen hajad van? :D


Amúgy te valamit félre olvastál!

Én azt írtam a kérdésebe: "egy csomó (általánosságban suttyó, igénytelen) hímnemű ilyen ecsetfejet visel."

Nem pedig azt, hogy "Minden ecsetfejű suttyó!"


Nem minden ecsethajú suttyó, de minden suttyó (akit eddigi életemben volt balszerencsém megismerni) ecsetfejű.

Ez az én személyes élet tapasztalatom. Ennyi

2014. aug. 12. 23:05
 9/12 anonim válasza:
92%

Utolsó válaszoló vagyok: nem, 2mm hajam van. Azt viszont ki ne találd már, hogy minden suttyónak akivel találkoztál ilyen haja van.. :D Hány éves vagy? 6?

Egy időben a kopaszokra mondták ugyanezt. Most akkor ez, hogy van?

Elsősorban egyébként magán a kérdésen akadtam ki. Hogy lehet egy frizura valamire jó? Hiszen te ezt kérdezted.

Azért mert nekik az tetszik bammeg.... :D

2014. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
44%
Hogy ki fess vele egy termet. ///Dancsó Péter///
2015. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!