Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki nézhet bele a telefonodba,...

Ki nézhet bele a telefonodba, ki használhatja laptopod, asztali PC-d vagy tableted? Kinek kell szólnia előtte, és ki az más valaki, aki bármikor használhatja ezeket, annak ellenére, hogy a tiéd?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 05:53
 1/7 intrepid ***** válasza:
100%
A fiam tudja az internetfiókom jelszavát, a torrentoldalamét is, kit érdekel, ártani nem fog nekem, zűrös dolgaim meg nincsenek.
2014. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem semmire nincs jelszó, de rajtam kivül nem is néz bele senki.


Használni bárkinek szabad a családban, de a privát rész nem tartozik másra és ezt be is tartjuk.

2014. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A jelszavaim senki sem ismeri, szerintem ennyi magánszféra kell.

A számítógépeimen nincs jelszavas végelem. A család használhatja a PC-t a laptopot ha akarja. Még a telefonomon sincs zár. Egyedül a tabletem van lekódolva mivel ott a beállított mail fiókok már nem kérnek külön jelszót a csatlakozáshoz.

2014. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aki tudja a jelszót az nyugodtan használhatja
2014. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk itthon mindenkinek van saját laptopja és telefonja, ezért senki se szorul rá, hogy az enyémet használja.
2014. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A telefonomba senki nem szokott belenézni. Még általános iskolában volt az a szokás,hogy mindenki el akarta szedni a másiknak a mobilját és megnézni a képeket. Szörnyű. Ha huzamosabb ideig nem tartózkodom otthon,akkor állítok be jelszót,de egyébként ha valamelyik családtagomnak van igénye,akkor használhatja. Vagy ha egy barátomnak szüksége van rá.
2014. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gépünk van,mindenkinek külön fiókkal,szóval a fiókomba senki nem léphet be,max ha átjön egy ismerősöm és meg akar nézni valamit a neten akkor engedem és belépek neki.

Tabletem nincs.

A telefonomban volt már hogy a barátom megszerette volna nézni a képeket,zenéket,előle nincs titkolni valóm,de anélkül hogy engedném senki nem nézheti meg.

2014. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!