Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van egy klassz (valódi)...

Van egy klassz (valódi) szőrme kabátom, de merjem hordani?

Figyelt kérdés
Állatvédők stb.
2010. jan. 22. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha belegondolsz, hogy hogy készül, és szereted az állatokat, de a zománcfestéket nem, akkor szerintem ne.
2010. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Max kiemelt rendezvényekre ahol tuti nem kapsz a nyakadba semmit.Bálokra meg ilyen nagyobb színvonalú rendezvényekre.

Akarom mondani alkalom adtán.

Barátnőmnek is van egy 900,000Ft os párduc bundája és nem meri az utcára felvenni.Így marad ünneplő kabát:)

2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben eladnám. Sokat ér, én tuti nem venném föl, úgyhogy marad a megtollasodás... :D
2010. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Én személy szerint gyűlölöm a bundát.. és általában akaratomon kívül, vagy talán tudat alattimból fakadóan nagyon nagyon megvetően és utálkozva tudok az olyan emberekre nézni, akik viselik. Hajrá ACE VENTURA! :)
2010. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Hamár meghalt, mért ne hordanád. Festékkel leönteni itthon úgyse fognak. (drága a festék):)
2010. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Undoritónak találom ha valaki valódi szőrmét hord.

Azok az emberek nagyon gonoszak, sokszor élve nyúzzák meg az állatot a szőrméért, szerencsétlen még csak nem is tud védekezni ellene. És addig fogják ezt csinálni amig keresett van rá. :S

2010. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne horrd. Ha belegondolsz, hogy hogy késítették, kiráh a hideg tőle
2010. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Ha drága volt tényleg add el! Nem merném felvenni, nem is a festék meg álltavédők miatt, hanem bárhol megsérülhet, kiszakadhat, ha cigizel ki is éghet! Vagy a buszon beleülsz vmi rágóba, ilyesmi.

Ha valami olcsóbb fajta (van ilyen???) és ajándékba kaptad, ezért ciki lenne pénzt csinálni belőle, akkor max ha nagyon elegánsan öltözöl épp.

Amúgy honnan lehet tudni hogy igazi vagy műszőrme?

2010. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az állatokat összegyűjtik, később lehetőleg élve megnyúzzák őket, ne hogy véletlenül egy vércsepp szennyezze a bundát, amikor pedig megvan a bundájuk, akkor mennek a szemétbe, ott aztán megkínozva, megnyúzva vergődhetnek, amíg meghalnak.Te pedig ezt az égész akciót látványosan díjazod, ha fölveszed, meg amikor ezért a borzalomért pénzt adsz.Ha senki nem lenne olyan....akármi is, h vevő legyen az ilyesmire, akkor kereslet híján megszűnne ez az "iparág"...sajnos ez úgy tűnik nem így van.Én még a lakásomban sem szeretnék ilyesmit, nem hogy hordani (Mondjuk fiú is vagyok :)) )

Sztem ne hordd, nem is tudom, h ez miért kérdés, ha pedig mégis hordod, akkor egyáltalán nem tudnálak sajnálni, ha ezért vmi atrocitás érne téged.

2010. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

akinek nem inge, ne vegye magára, de ha szőrmét nem hordotok, akkor semmiféle bőrárut se, az ugyanaz. divatos mostanában a szőrméseket utálni, miközben bőrtáska lóg a vállunkon és bőrcipőben járunk.


egyébként kedves kérdező, ne attól függjön, hogy hordasz-e egy szőrmét, hogy annak milyen a külső megítélése, ha te lelkiismeretileg rendben vagy ezzel, akkor hordjad, ha pedig nem, akkor add el.

2010. jan. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!