Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Előző munkahelyemen kaptunk...

Előző munkahelyemen kaptunk minőségi nagy céges logós téli kabátot, mit gondoltok, munkahelyváltás esetén mennyire ciki, ha ebben járok a téli időszakban?

Figyelt kérdés

A két cég teljesen más profil, az előző építészettel foglalkozik (mérnöki tanácsadó és projektmenedzsment), míg a mostani informatikai (rendszerintegrátor) cég, de ebből következően sokszor kell ügyfélhez kimennünk, inkább ilyenkor lehet kellemetlen szvsz.

Szülők szerint nem para, mert teljesen más területtel foglalkozik a 2 vállalat, egy munkatársam szerint inkább ne járjak ebben.

Illik, nem illik, mit gondoltok? Ha nem illik, akkor be kell szereznem egy új téli kabátot.



2014. nov. 28. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatha mar ugy vesszuk, hogy ingyenes telikabatba jarsz, ezt lathatjak az ugyfelek, akkor inkabb vegyel egyet.
2014. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ügyfélhez semmi képen, azon kívül meg szerintem hordhatod.

A legegyszerűbb az lenne ha munkába nem, de magánba hordanád.

2014. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán egy pólósnál lehetne rá másik témát vasaltatni?
2014. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy nem kellett leadni az előző munkahelyen.


Mint ügyfél én felveszem a kapcsolatot x kft-vel és kijön hozzám y kft embere, lehet be sem engedem. Szóval munkába gáz, én mondjuk egyébként se nagyon hordanám.

2014. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a matrica rávasalást vagy valami dísz rávarrását ajánlanám.
2014. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, szerintem szétnézek mi a mostani választék. Tulajdonképp ajándékba kaptuk, viccből kérdeztük, hogy mi nem kaphatunk-e, és kaptunk. :) Mint informatikus dolgoztam ott, nekünk elvileg nem is járt volna, gondolom ezért nem kérték vissza.
2014. nov. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!