Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan köszönjek az elsősegély...

Hogyan köszönjek az elsősegély vizsgámon?

Figyelt kérdés
8:30-ra vagyok kíírva ,viszont lehet hogy 10 óra is lesz mire sorra kerülök,hogyan illik ezekben az időpontokban köszönni?Jónapot,vagy jóreggelt?Fontos lenne,mert ezért is buktanak!
2015. febr. 21. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem buktatnak. Hogyan is hihetted el ezt?

A válasz sem jónapot, sem jóreggelt, hanem a jó napot kívánok.

2015. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel testvéremet emiatt buktatták meg onnan tudom, jó napot helyett jó reggelt köszönt,kizavarták,következő vizsgán már erre is rákészült..
2015. febr. 21. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Testvéred csak ezt mondta. :)
2015. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Csá!
2015. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
37%
Jó egészséget! Jó szurkolást! :)
2015. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Jó szerencsét!
2015. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Elsősegély vizsgán az első 10 vizsgázóval szeretnek szívózni mivel kell nekik a pénz így oldják meg (sajnos) azt hogy sok vizsgázójuk legyen egy hónapban. Nekem ezt sokan mondták így én direkt úgy mentem oda hogy egész délelőttömet ott töltöm majd 15-nek bementem mert már nem bírtam cérnával és gondoltam lesz ami lesz legfeljebb elküldöm a francba őket ha kötekednek. Erre bementem köszöntem hogy "Jó napot" húztam kérdést azt pár percig átgondolhattam, elmondtam mindent, de a felénél a vizsgáztató közölte hogy jó rendben van aztán adta a kártyát hogy megvan a vizsga, magyarul már unta a banánt.

Az utolsó vizsgázó egy régi osztálytársam volt, vele délután beszélgettem mivel ő volt az utolsó előtti, ő bement megmutatta za újraélesztést meg a stabil oldalfekvést hogyan kell csinálni húzott egy kérdést mondott rá egy mondatot aztán már át is engedték, de akik az első 10 be voltak benne közülük csak kettőt engedtek át és őket is csak azért mert kívülről fújták az egészet így nem tudtak mibe belekötni. De volt olyan az első 10 be aki egy mondatot rosszul mondott de utána ki is javította magát már meg is bukott pedig nem lett volna jogos.


Az hogy hogyan köszönsz teljesen mindegy. Reggel 8 óra után már elfogadják a jónapotot.

2015. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Jobbulast mindenkinek!
2015. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Kéz és lábtörést!
2015. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nem buktatnak! Aki ezt mondta neked HAZUDIk!!!!!!!!!!
2015. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!