Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Zavar hogy akivel ismerkedek...

Zavar hogy akivel ismerkedek kinyitja és becsukja az autó ajtót előttem és utánam. Sosem voltam ebben a dologban elkényeztetve. Ti hogyan szoktatok ehhez?

Figyelt kérdés
Na meg meddig tart?? Hozzá fogok szokni...
2015. márc. 5. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Lol, ne aggódj, ez csak az udvarlási fázisban lesz így, később abbahagyja, nem kell hozzászoknod.
2015. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
Nekem sem volt részem ilyenben,nagyon sokáig,illetve ha mégis szintén engem is zavart!Völegényem a mai napig kinyitja,előttem az ajtót, becsukja..szóval udvarias ! És már 3 éve együtt vagyunk
2015. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%
Akinek kulturált intelligens férfiakkal van kapcsolata, annak ez természetes. Ahogy parkapcsolatban is az, 2 hónap, 2 év, és 20 év után is.
2015. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%

Meg ne sértődj, de erről ez a mondás jutott eszembe:


"Ha egy férfi kinyitja a kocsija ajtaját egy nő előtt, akkor vagy a kocsi új, vagy a nő"


:)

2015. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, nekem minden férfi ismerősöm igy jar el, a párom is idestova mar 7 éve. Nekem inkabb az a fura, ha valaki nem nyitja ki. Persze nem várom el, kinyitom en ha kell, csak hozza lettem szoktatva igazából.
2015. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%
9 eve vagyom a parommal es mg mindig nyitja nekem az ajtot, kihuzza a szeket, felsehiti a kabatomat. Lehegyen benned annyi noiesseg, hogy nem magadnak csinalod ezeket. Ez nem knyeztetes, hanem illem. Ertekeld.
2015. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es, nekem is ez ugrott be elsőre :D :D :D
2015. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen apró gesztusokkal jelzi, hogy figyel rád.
2015. márc. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen normális, hogy ennyire fura neked... viszont tudnod kell, hogy ez lenne a normális, és nem az, amit az általad addig ismert kevésbé illemtudó emberek csinálnak. És az sem baj, ha hozzászoksz :).
2015. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!