Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem ergonomikusabb...

Miért nem ergonomikusabb piszoárokat gyártanak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Félek megkérdezni, hogy mi a gond a meglévőkkel.
2015. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is elbátortalanodtam a kérdés olvasásakor, be sem merem vallani, hogy nem értem
2015. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány kérdezi ezt, még talán megértem, csak hát... szóval érted. :))
2015. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Are You Scorpio ***** válasza:
van ahol mar cuki, noi szaj alakuak vannak :-)
2015. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor be se mennél órára.
2015. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád.
2015. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehetne rajta könyöktámasz és pohártartó. Esetleg lehetne rajta a falnál egy magas párnázott rész, mintha egy függőleges masszázs asztal lenne, aminek csak neki kell dőlni. Az arcunknál még olyan kényelmes lyuk is lehetne, ahol át lehet nézni, és látnánk, ahogy a csuri sugár egy zöldellő japánkertbe érkezik, és a szivárvány színeiben spriccel szanaszét a kis tavacska kövein és a flamingók fején.
2015. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

De akkor a flamingók pisiszaguak lennenek..fuuuuuj

Inkabb helyette csillamponik kacajat kellene hallani!

2015. márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:
A klasszikus nagyon régiek ergonomikusabbak voltak. Az elejük csőr alakú volt, a használó lába közé nyult be, hogy ne csepegjen semmi a földre. De alakja miatt még nők is használhatták volna állva. Csak akkor még nem volt divat a másik nem WCjébe bemenni, harmadiké meg nem is létezett. Igaz Conchiták sem hordtak szakált, a piszoár mégis olyan volt ami nekik is megfelelt volna.
2015. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!