Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lett népszerű dolog...

Hogyan lett népszerű dolog azt nézni ahogy mások játszanak ahelyett, hogy ők maguk játszanának?

Figyelt kérdés
Rengeteg gameplay (végigjátszás) videó van, értem, hogy ezeknek fontos a szerepük, de például rengeteg olyan online játékot játszó (streamer) ember van, aki mást sem csinál, csak játszik, és ezzel több ezer ember figyelmét képes lekötni. De ezek az emberek ha annyira szeretik ezeket a játékokat, miért nem inkább ők is játszanak velük, ahelyett, hogy azt néznék ahogy mások játszanak?
2015. márc. 23. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mindenkinek van meg az adott játék.

2. Akinek megvan, és játszik vele, az kíváncsi, hogy csinálta más.

3. Segítséget akarnak a videóból, mert elakadtak.

4. Azt is megnézésnek számítja a Youtube, ha csak pár másodpercig nézed.

5. Amúgy szerintem is fasság.

2015. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló jól összefoglalta. Annyiban egészíteném ki, hogy nem mindenkinek van elég erős gépe egyes játékokhoz. Ezen kívül én is a kedvenc játékaimmal kapcsolatban rengeteg játékot követek. Bár én stratégiával játszok, így legtöbbször azt próbálom ellesni, vagy megnézem mások milyen taktikát alkalmaznak.


Vagy van a másik kategória, amikor az előadó eléggé humoros, és szakadni lehet a nevetéstől miközben játszik ^_^

2015. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmondom, én miért nézek gameplay tartalmakat.

1. Nincs meg a játék, vagy a szükséges hardver a futtatásához, de azért maga a játék érdekel annyira, hogy megnézzem valamilyen formában.

2. Passzív kikapcsolódás. Csak éppen nem filmet, vagy sorozatot akarok nézni, hanem az adott játék világára vagyok éppen kiváncsi. Sok gamer csatorna kínálata gyakorlatilag nem rosszabb, mint egy közepesen jó sorozat.

3. A videós akkora forma, hogy érdemes már csak a szövege (vagy reakciói) miatt is hallgatni, mint valami podcast-et.

2015. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!