Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mivel feminista vagyok egy éve ezért meghagyom egy ideje mindenhol a szőrzetemet , barátommal együtt vagyok már 3 éve . 2 hónapja döntöttem úgy hogy felvállalom ezt is ! A barátom viszont közölte hogy akkor ő nem fog fürödni csak egy héten egyszer ! Munkája miatt ez elég kellemetlen! Elfogadjam , hiszen akkor ő is elfogadna?! Vagy lebeszéljem?

2015. ápr. 28. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pisilj állva! Remélem, segítettem!
2015. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam ! :)
2015. ápr. 28. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább akkor válasszátok a nehezebb utat. Te újra szőrtelenítesz, de neki akkor kondiznia kell. Mindkettőtöknek plusz energia, de előnyös.
2015. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak nem esik jól hogy nem fogad el így , ahogy valójában kinéznék! De igen ráférne ,és ő is tenne valamit ami talán nehezére esik!
2015. ápr. 28. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is feministának vallom magam (Bár én nem vagyok ilyen "elvetemült", mert nem érezném jó magam szőrtelenítés nélkül, biztos nem mernék így orvoshoz vagy strandra menni), de valamilyen szinten igaza van a barátodnak mert egy kapcsolatban működik az adok-kapok dolog. Bár szerintem elég gyerekes ez a viselkedés, és úgymond a "zsarolás", de manapság a szőrtelenítés a társadalmilag elfogadott dolog, és az a szép. Ismerek olyan párt is, ahol szőke a lány szőrzete, nem látszik, a pasit ez nem zavarja és ezért a lány nem szőrtelenít. Ha a barátodat a szőr annyira taszítja, mint mondjuk téged az, ha nem fürödne két hétig, akkor szerintem gondolkozz el azon, hogy mi mennyit ér meg, mert erre szerintem nagyon könnyen rámehet a kapcsolatotok.
2015. máj. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!