Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nő létemre gáz, ha nem szoktam...

Nő létemre gáz, ha nem szoktam lehúzni a WC-t pisilés után?

Figyelt kérdés
De csak itthon szigorúan... nem tudom miért ez a szokásom,de máshol gondolkodás nélkül lehúzom. itthon meg nem
2015. jún. 5. 21:38
1 2 3 4
 21/38 RRR ***** válasza:

akkor szüret


ez olyasmi,mint a kád szélén hagyott koszcsík,szőr a szappanon...

2015. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
53%
Pisit én sem szoktam >< am is vizsporolas pl 20 percenként pisilek akk minek? 18/L
2015. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
20 percenként ürítened kell? Szerintem keress fel egy orvost, ez nem normális!
2015. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Guszta lehet, amikor egy idő után nem vízköves a WC, hanem húgyköves.
2015. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
akkor attól sárga? :D
2015. jún. 5. 22:48
 26/38 anonim válasza:
nekem ez tetszik kérdező, söt izgat is, imádnám a szagát, és a pisis bugyidat, puncidat is imádnám
2015. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Csak helyeselni tudom, valóban vízpazarlás.
2015. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te dolgod. Minket nem vet fel a pénz, szóval nem is szoktuk lehúzni, csak leönteni összegyűjtött vízzel. Gáznak gáz lehet, de ez van...
2015. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Lehet, hogy te nem érzed a szagot, vagy nem zavar, de attól még oltári pisiszag terjeng a lakásodban, ha napi 1x-2x húzod le, és ha valaki elmegy hozzád, egyből megcsapja a jó kis szúrós húgyszag. Nem túl guszta...

Nem fő a fejed, mikor a barátaid, barátod átmegy hozzád? Elég kiábrándító lehet...

Ha spórolás céljából nem húzod le a wc-t, akkor öblíts te is összegyűjtött vízzel. Fogod, leöntöd, kész.

De ha nem emiatt, semmibe sem telik odanyúlnyi és lehúzni, viszont megelőzhetsz vele szagokat, dugulást...

Komolyan nem értelek...

2015. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

Istenem de mennyi nyavajgós csávó van itt, teljesen igaza van a kérdező csajszinak minek pazarolni a vizet ilyesmire?

Gondoljatok bele ha mindenki lehúzza naponta 3szor pisilés után a wc-t akkor az mennyi pocsékolás?

Énsem szoktam mindig lehúzni csak mikor ”üritek” az pedig általában minden nap van szóval nincs semmi hugypárolgás amiket ti magyaráztok itt.

2015. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!