Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk/Férfiak, nektek meddig...

Fiúk/Férfiak, nektek meddig ér a nyakkendőtök, ha megkötitek?

Figyelt kérdés
tudom, hogy úgy illik, ha az övcsatig ér a nyakkendő, de kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire veszi ezt komolyan

2015. jún. 22. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Addig ér, amilyen hosszúra hagyod... Egyébként a csomó fajtájától is függ.

Ha a csatig ér az nem jó, mert ha leülsz hülyen néz ki. Mondjuk nagyjából a köldökig érjen.

2015. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Felfelé egy kis játék belefér (max pár centi), de azért igyekszem övcsatig.
2015. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jún. 25. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Az szerintem elég gáz, ha a nyakkendő tökig ér... :D

Inkább pár centivel rövidebb, de az ideális az övcsat. Én általában próbálok erre figyelni, ha már öltönyt kell vennem valamiért, akkor megpróbálom, hogy tényleg normáisan nézzek ki benne.

2015. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szabály szerint az öv vonalának közepéig kell érnie a nyakkendőnek. Ez pl probléma a magamfajta alacsony embereknek, de szabályozható a csomókkal.

Ha a nadrág nincs az ember seggére tolva, mint mostanság szokás, akkor ez ülve sem néz ki hülyén. Ha mégis úgy érzed, használj csíptetőt!

2015. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem eddig:


[link]


14/F

2015. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!