Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Készülsz már a húsvéti ünnepek...

Készülsz már a húsvéti ünnepekre, várod a locsolókat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Utálom a húsvétot, ez egy kéregető ünnep.
2010. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Basszus mikor lesz húsvét?

Még a karácsonyfát sem szedtem le!

2010. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az ünnepeket, így nagyon várom már a húsvétot is! Feledhetetlen emlék a tojásfestés, nem hagynám ki soha. És a legemlékezetesebb a locsolkodás :)

Te hogyan készülsz az ünnepre?

20/L

2010. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Április 4-5...

Nem, még nem.Nem nagyon szeretem...főleg a locsolós részét.

2010. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem készülök, nem szeretem. És engem meg ne locsoljon senki! Nem akarok pluszba hajatmosni a büdös kölni miatt. :S És amúgy is csak egy lehúzós ünnep, mint a karácsony (és igen, valljuk be, hogy ritka kivételektől eltekintve a karácsony is már szinte csak a pénzről szól).
2010. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

17:46


Van egy "kis putrim" nagyon vidéken, és ősz óta nem jártam még a közelében sem. Biztosan megnőtt a fű, ki kell takarítani a faházat, ha kellemes lesz az idő, akkor lehet bográcsozni a szomszédokkal. Elég sokan vagyunk ezen a részen, sok a kisgyerek, nagyon kellemesen telnek a napok, ráadásul és is pihenhetek egy kicsit. A locsolkodást már nem szeretem.

2010. márc. 20. 17:53
 7/15 anonim válasza:

a fiú lennék, biztosan várnám a pénzt .. XDD

de nem, nagyon nem várom, el is megyek ittholról locsolódók megmajd megkeresnek . bujocskazunk : AA


15*L

2010. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy tök, két tök, nem tökölök, öntök! xD
2010. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak a hosszú hétvégi főzőcskézés miatt várom, ugyanis most tellik le a 90 naposom.Már tervezem mi mindent fogok főzni-sütni-enni!!!Magát a húsvéti ünnepet a locsolkodás miatt nem szeretem.
2010. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Régen jó volt, vártam a locsolkodókat, amikor meg apuék mentek rokonokhoz engem is vittek és nekem is csurrant cseppent valami :)

Manapság már úgy vagyok vele, hogy csak eszébe ne jusson senkinek hogy lány vagyok :) Ezerféle kölni illata (szaga?), sonka-tojás...hát nekem már nem jön be. Inkább elmenni kirándulni, horgászni.

Hála az égen ez is megoldódott idén, mert dolgozok :) remélem a kollégák nem vesznek észre :)

23/L

2010. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!