Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az indiaiak hogy képesek...

Az indiaiak hogy képesek ilyen borzalmas igénytelenségben és embertelenségben élni? (Gangesz,18+! )

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűeknek!!


[link]


Én ezt egyszerűen képtelen vagyok megérteni. Ez már az igénytelenség és az embertelenség koronázatlan királysága!

Nem provokálásnak szánom a kérdést, de komolyan képtelen vagyok felfogni, hogy ezt mégis hogyan tudják elnézni, ráadásul akkor még fürdenek is a folyóban, isznak is belőle, meg a tányérokat is abban mossák, miközben a holttestek ott rohadnak benne, vagy ott sétálgatnak a partra sodródott holttest körül.


Miért lett ilyen a "kultúrájuk"? Őket tényleg nem zavarja, ha neadjisten az egyik szerettük bomladozik épp ott a parton, vagy úszkál a part mentén??

Én egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy nekik ez természetes.


Hogy van ez? Miért nézik el ezt? Miért ilyen igénytelen az ott élő emberek sajnos többsége? Ez már tényleg embertelenség...



2016. febr. 1. 15:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a vallásukban a Gangesz a szent folyó meg a megtisztulás forrása, de azért mégis...
2016. febr. 1. 15:13
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha te oda születsz, akkor neked is az a természetes. Nem mindenkinek van fogalma arról, hogy máshogy is lehet élni.
2016. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát már nem azért, de az afrikaiak is igényesebbek ennél.

Arról nem is beszélve, micsoda fertőzések, betegségek lehetnek ott.

2016. febr. 1. 15:17
 4/18 anonim válasza:
68%
Ez nagyon undorító.
2016. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Más kultúra. Afrikában nem ilyenek a temetkezési szokások. Ezek a vízbe engedik a halottakat. Az on the spotban volt egy ilyen rész, Varanasi, keress rá. Én csak azt nem értem milyen immunitásuk van ezeknek, hogy a hullaméreg nem zavarja a szervezetüket.
2016. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez is megerősített abban, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy Európában születtem.
2016. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
95%
Egyszerű: csak ezt az életmódot ismerik.
2016. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Mer társadalmukban olyan széleskörű és általános a nyomor, hogy nekik ez a természetes. Az igénytelen környezet igénytelenné szocializálja az embereket. Hozzájuk képest még az itteni rosszabb cigányok is kultúremberek.
2016. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Volt szerencsém két éve Indiába utazni a Gangesz folyó menti városokba egy misszió keretein belül. Tudtuk mire számíthatunk a víz minőségével kapcsolatban. Így különböző víztisztítókat vittünk magunkkal, amit nem csak saját fogyasztásra hanem különböző beavatkozásoknál is használtunk. Tényleg így szörnyű látni, hogy hullák úsznak a víz tetején a hullától 10 méterre gyerekek játszanak a vízben.

De ha belegondolsz, te is ugyan abban a vízben fürdesz, még itt Magyarországon is. Lemész a Duna, Tisza, Szamos, Ipoly, vagy akár a Balaton. Évente rengeteg ember lesz öngyilkos. Sokat meg sem találnak. Pl. a Tisza Ukrajnából jön be, ahol rengeteg szemetet beengednek. Sok vegyszert a gyárakból. Olyan anyagokat amire az ember nem is gondolna. És még is nyáron rengeteg ember strandol a hazai folyókban. Arról nem is beszélve, hogy Magyarország a szennyvizet engedi az egyik csövön mellett egy másik csövön szívják az ivóvizet. Persze egy kis vegyi tisztítás után (rengetek vegyszerrel kezelik), ugyan azt a vizet isszuk, amibe előtte belepisiltünk.

Náluk még nem olyan fejlett ez a víztisztítós dolog. Magyarországon sem volt mindig ilyen tiszta a víz minősége, még is mindenki abba fürdött, abból a vízből főzött, azt a vizet itta.

2016. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A vízen lebegő hullákról csak annyit, hogy (ahogy tudom) azt sokan direkt csinálják náluk vallási okokból. Láttam erről egy dokumentumfilmet, és főképp öregek azok, akik kimennek egy szállodaféleségbe, és ott töltik utolsó napjaikat, teljes bőjtben, ha már úgy érzik, nincs keresnivalójuk ebben az életben. Majd összebugyolálják őket, és csónakszerűségekben a folyóra, vagy tóra engedik a testüket.


A többi képhez nem tudok hozzászólni, én is értetlenkedem.

2016. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!