Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyenek a mexikói emberek?

Milyenek a mexikói emberek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltam már kint, vannak mexikói barátaim is, és azt kell mondanom, hogy nagyon aranyosak. Mi magyarok is híresek vagyunk a vendégszeretetünkről, na azt szorozd meg legalább 2-vel! Barátságosak, érdeklődőek, sokan közülük vallásosak. Néhányan nem néznek ki túl bizalomgerjesztően, de nekem velük se volt gondom. Viszont kevesen tudnak angolul vagy bármilyen idegen nyelven, különösen az idősebbek közül.
2016. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előttem szolonak teljesen igaza van. Nagyon rendes, és segítőkész emberek, azonban ido erzekuk az szerintem nincs. Amikor az o vacsorajuk 8ra volt kiírva, akkor sokszor 9korul estek be, hogy éhesek. Nagyon későn vacsoráznak, és nehéz ételeket, viszont későn is fekszenek, mert mulatoznak. Szerinten ez az összes dél anerikaira jellemző, en legalábbis ezt vettem észre rajtuk.
2016. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!