Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csajok! Festitek a tojásokat?...

Csajok! Festitek a tojásokat? Ki van töltve a pia? Pénz is lesz? Drága volt ám a kölni!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem!A húsvét hülyeség és mert befújnak nem kap senki pénzt. Én is be tudom magamat fújni. A pia meg kizárt dolog.Fúj.

15/L

2010. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Aki pénzt akar, az menjen dolgozni. Piros tojás és puszi lesz meg süti, de ennyi. A tojás és a pia is drága ám:)
2010. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Itt is drága minden. :P
2010. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Aki pénzt akar, az menjen dolgozni. Piros tojás és puszi lesz meg süti, de ennyi."


PONTOSAN, ez a jó hozzáállás! Normális ember hagyományt ápol, jól érzi magát, nem pedig tarhál!

2010. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, festettem. A kedvesemnek és a barátaimnak. Kapnak festett tojást, csokitojást és sütit. De a találomra bekopogtató gyerekeknek nem leszek itthon, ők úgyis csak a pénzért jönnek, sajnos felénk divat ez, pedig nagyváros. Végigjárják a panelokat, ahol beengedik, ott locsolnak és százas alatt még be is szólnak, ha kevesebbet adnak nekik, vagy ha csak csokit kapnak. Erre van a kukucskáló, hogy nekik nem leszek itthon:)
2010. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem leszek itthon, moziba megyek, bebuktad, egyébként is, menj dolgozni, ha pénz kell, én is munkából kapom a fizetésemet, a pasik amúgy is több pénzt kapnak ugyanarra a munkára, mint a nők, még ez is kéne?
2010. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

ajjjj már, mi a fszért kell leszólni?

csak feltett egy kérdést....

gondolom ha oda írja h "ki van töltve a pia"

akkor nem 12 éves(bár ez nem biztos)

de hát akkor is, húsvét van , nincs hétfőn se suli, se munka, örülni kell nem egymásra köpködni

nah xD

am engem is várjatok mindennel:D

végigjárom egész M.o.-t :D

2010. ápr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

az előző vok(0:22)

jah és én csak szódával járok xD

2010. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
00:22 - Van, aki ekkor is dolgozik. Ja, és ha egyébként a többségnek nincs aznap munka, akkor mire járna a pénz? Fizetést csak munkából... (a kérdező kérdéséből: "Pénz is lesz?") :-) De akkor se leszek itthon, megnézem az Exférj újratöltve filmet, most van időm elmenni moziba, aki akar, jöhet, de a jegyét nem fizetem... :-D
2010. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
és ki kényszerített rá, hogy kölnit vegyél? tőlem max egy hagymával festett tojást kapsz, amit felőlem a hajadra is kenhetsz... méghogy pia meg pénz...sok bunkó azt se tudja, miért locsoltak eredetileg a férfiak...hát felvilágosítalak, nem a pénzért meg a piáért
2010. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!