Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit lehet kezdeni a parkolónkb...

Mit lehet kezdeni a parkolónkba szokott hangos tuning autókkal éjszakánként?

Figyelt kérdés
A lényeg. Lakótelep parkolója a helyszín, mindenki tud tekintettel lenni évek óta a többire. Viszont az egyik tömbben lakik valami fiatal kis vagány, akihez szinte minden este, (meg nappal is) járnak a tuningos haverok. Főleg traktor hangú 318-as BMW-k, de van sok más is. A zárt ablak remeg, a nyárról meg ne is beszéljünk, agyrém. Még ha szép hang lenne, de ez ótvar kókányolt szívbajt okozó kipufogó zaj. És főleg éjszaka közlekedik, járatja, zenél, vihog, szerel, bőget, stb. Mit lehet legálisan tenni? Azon kívül, hogy (értelmetlenül, eredmény nélkül) megkérem, menjen el. Mert ezek nem értenek a szóból. Van eszköz ellenük ami nem szélmalomharc? Vagy marad az állbaverés vagy alattomos károkozás? Ha más nincs, az lesz...ezrek éjjeleit keserítik meg, főleg nyaranta. MÉH-telepről megmentett, tákolt 30 éves BMW fanok értelmi színvonal nélküli véleménye nem érdekel..... Köszi!

2016. márc. 23. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívj rájuk rendőrt.
2016. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez megoldás, de csak negyed részben. Mert addig elkussol, aztán kezdi elölről. A másik meg, hogy amikor csak beáll, az 2 perc, de pont elég arra, hogy felverjen és felidegesítsen mindenkit. El nem tudjátok képzelni milyen erőteljes hangjuk van....nem unatkozó nyugger vagyok aki ugrál minden neszre, ez tényleg veri a 100 dB-t.
2016. márc. 23. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Hagyj ott valami ilyen cetlit, nyilván az esethez igazítva... aztán ha ez sem használ... akkor bajban vagy, mert csak nem fogsz egy autót megrongálni. Reméljük, hogy félti a taligáját annyira, hogy elég a figyelmeztetés.

2016. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Az ilyen autókról illet volna már levenni a rendszámot.
2016. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :D Persze, nem az autó tehet róla, de kellemetlen lehet neki reggel négy leengedett kerék, és semmilyen kárt nem okoztam. ;) Annyit, mint ő nekem.
2016. márc. 23. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Remek ötlet 😀
2016. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos kellemetlen dolog korán reggel négy lapos keréken találni az autót.

Attól már csak az kellemetlenebb, amikor a más autóját babráló kedves panellakó, gipszes kézzel törölgeti a vérző orrát. :D

2016. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem ennék azt olyan forrón hidd el. ;) Rég összevertem (de még rajtam kívül még mások is) volna már ezt a sok hülyét, ha nem tudnám, hogy még pofátlanabbá válnának tőle. Arról nem beszélve, hogy nekem NORMÁLIS autó áll lent és az szenvedne komolyabb kárt.....
2016. márc. 23. 21:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja egyébként azt tudni kell, hogy ez mind ilyen vasággyal együtt 50 kilós kis akármi, biztos magasabbnak érzi magát a figyelemfelkeltéssel és mások életének felborításával.
2016. márc. 23. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
jancsiszög
2016. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!