Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 8. emeleti lakás teraszán...

MIKLÓS18 kérdése:

8. emeleti lakás teraszán legális nyársalni az esetben hogyha katasztrófavédelemtől engedélyt kérünk? Vagy közösképviselői engedély elég, vagy teljes tiltás van erre (kiegészítő, de fontos infók lent! )

Figyelt kérdés
van egy családtagom,aki olyan egészségügyi állapotban van,hogy a 24 méteren lévő ingatlant nem képes elhagyni,az ingatlan mérete nagy,egy másik családtagom most lesz 18,azzal akarjuk meglepni,hogy meghívunk néhány rokont,és nyársalunk teraszon!van tűzoltó rokonunk itt,helyben,csak "kisember",nem tudunk tőle protekciót szerezni!kihívhatja valamelyik lakótársunk a helyi katasuztrófavédelmet ha észlelik az esetet?van "mindenlébenkanál"szomszédunk is,ő tutira nem fogja tolerálni!mi tanácsos ez esetben?kérem,durvát senki ne írjon,nagyon beteg,és nem öreg a személy,aki miatt ezt a bizarr módit akarjuk alkalmazni!

2016. ápr. 13. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakember, csak a privát véleményemet írom. Engedélyt nem kell kérni, mert úgysem adják meg. :)

Szerintem ha elég nagy a terasz, és tényleg nem tűzveszélyes, akkor egy ilyesmi minigrillt be lehet üzemelni (én megtenném), de a tábortüzes nyársazást semmi esetre sem javasolnám.

[link]

2016. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Kapj már a fejedhez, panelban akartok sütögetni? Ha állatkertbe se tud menni a rokon akkor visztek neki oroszlánt meg zsiráfot, ba*ki?
2016. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!