Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Random fehér lepkés matricák...

Random fehér lepkés matricák Budapest utcáin?

Figyelt kérdés
18kerben lakom, és itt elég elterjedtek ezek a rendszertelenül feltámasztott lepkés matricák mindenütt: oszlopokon, falakon, buzok háttámláján stb... Már jó ideje fel vannak ragadtatva, de utána néztem és nem láttam ezzel kapcsolatban semmit, pedig szerintem elég érdekes. Nem tudja valaki mit jelnthet vagy hogy egyáltalán van e jelentése? Valaki aki még furcsállja? Jelen pillanat nincs róla képem, de igyekszem. Köszi.

2016. ápr. 23. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet valamilyen Cicada3301-es játékutánzattal való próbálkozás, ha így néz ki:

[link]

[link]

[link]


Merész tipp lenne azt mondani, hogy a titkosításalapú játék épp itt folytatódna.

2016. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerem Cicada puzzléket, és igazából én is hasonlóra gondoltam, de a matricák nem erre hasonlítanak. Csak fehér és hasonló rovat alakját tölti be, két pár szárnnyal az oldalan. Kevés az esélye annak, hogy itt folytatódna a játék, de talán pár "rajongó" próbálkozik valami hasonlóval.
2016. ápr. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!