Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elitélendő, ha egy sztár-t...

Elitélendő, ha egy sztár-t vki meglátogat a lakásán előzetes bejelentkezés nélkül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem beteges és ez zaklatás..

szóval elítélendő

2010. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem elítélendő szerintem, de a látogatás célja válogatja. Ha meglátogatni, és megverni, akkor csúnya dolog.

Ha meglátogatni, és kifejezni neki rajongásodat, szerintem szép gesztus. Legfeljebb őt egy kicsit fáraszthatja ha sokan látogatják, de akkor sem elítélendő.

2010. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem szép dolog...most gondolj bele, ha minden rajongója meglátogatná a lakásán, nem lenne soha egy perc nyugta...én zaklatásnak venném, és rendőrt hívnék...a lakásomra csak az jöjjön, akit én hívtam, vagy akinek előzetesen azt mondtam, bármikor jöhet, még akkor is, ha nem vagyok sztár
2010. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ ki az. Ha szimpi és szeretem az illetőt akkor behívom dumálni, ha nem szimpi akkor udvariasan elküldöm a sunyiba.
2010. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!