Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogom lenne hozzá hogy betelef...

Jogom lenne hozzá hogy betelefonáljak a volt melóhelyemre, hogy 4 hónapja azért léptem ki, mert megalázott kicsinált idegileg 2 kollega. és ezért kellett felmondanom?

Figyelt kérdés
munkahely

2016. szept. 18. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogod lenne, csak értelme nem
2016. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És ez 4 hónap múlva jut eszedbe?

Én akkor, rögtön a felmondáskor közöltem volna. Nem egészséges dolog régi sérelmeket hónapokig, évekig "cipelni" - sokkal értelmesebb dolog rögtön lezárni.

2016. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok még: és ha meg is teszed így 4 hónap után, mi értelme?

Ettől valószínűleg a helyzet nem fog változni, a 2 kolléga ugyanolyan marad, viszont azt eléred, hogy gyengének fognak tartani, aki még 4 hónap múlva is ezen rágódik. Ha a kolléganők fülébe jut, lehet, még jót szórakoznak is rajta.

LÉPJ TÚL EZEN, zárd le!

Eljöttél, kész. Remélhetőleg azóta van másik helyed - a tanulságokat meg keresd meg és vond le.

2016. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Beteg depressziós lettem ,és pánikbeteg. évekig kínoztak mindenkit.rettegésben tartottak az utolsó fél évben minden nap.Állitólag az egyik fiu már át akarja helyeztetni magát. azért most jutott eszembe,mert most kezdenek kiszivárogni hogy miket tettek velünk évekig. beszólogattak aláztak tették a megjegyzéseket. hazudoztak az irodában mindenkiröl.
2016. szept. 18. 11:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkit terroritáltam meg az asszonyuk is ott dolgozott csak más raktárba ők már menekülnek a szégyentől máshova.
2016. szept. 18. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz, különben tönkretesz ez téged.

A munkahelyeden meg már senkit sem érdekelsz, nem is emlékeznek rád. Fölösleges odaszólni.

2016. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
JÁROK psziho dokihoz . hosszu idő míg az ember rendbe jön a minden napos csesztetések után. igy vegyenek fel valahova.
2016. szept. 18. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Jogod biztos van, csak a passzív-agresszív hozzáállásod miatt még ki is röhögnének.


Most őszintén, de szerinted kit érdekelne? Mondanának valamit, hogy sajnálják, hogy így érzel, mindenesetre sok sikert kívánnak a további karrieredhez, etc. etc. Aztán elmesélik egymásnak hogy "Képzeldmá'kihívottfel" és kiröhögnek. Ilyen az élet.

2016. dec. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy! vége az egyik állandó csesztető elhúzott szégyenében.
2017. jan. 8. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!