Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden kérdésnél van legalább egy olyan paraszt aki mindenkinél okosabb és leszólja a másik ember kédését válaszát?

Figyelt kérdés
Az ilyeneket miért nem lehet kitiltani innen???
2010. ápr. 26. 21:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Talán azért mert ilyenek az emberek... sajnos sok a paraszt hozzá kell szokni!
2010. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó a világban, hogy bármennyire is ésszerű dolgot állít a többség, mindig van valaki akinek, más a véleménye és ez ellenkező esetben is igaz, bár mekkora kegyetlen hülyeséget írsz, mindig van, legalább 1, aki helyesel.
2010. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége képtelen elfogadni, ha másnak más a véleménye. Minden munkahelyen, iskolában, családban,egyéb közösségben van ilyen... csak itt, név nélkül könnyű bunkónak lenni :-)
2010. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Te aztán jól megmondtad a véleményedet kedves első válaszoló! Mindenkinek van véleménye, miből gondolod, hogy a tied a legjobb? Inkább maradtál volna csöndben, mindenki jobban járt volna!
2010. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Azért mert az emberek nagy többsége hülye mint az állat. Hülyeségeket irkálnak, baromságokat tanácsolnak egymásnak. Az ilyeneken mindig kiakadok, és biztos, hogy leszólom őket. Ahhoz meg semmi közöd hogy ki mit ír ide. Ha le akar szólni, szóljon, ez a dolga. Ha valakinek nem tetszik majd lepontozzák.
2010. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
hát most nem tudom de itt most te vagy a paraszt
2010. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
:D
2010. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
ki a f** mondta h az enyém a legjobb erről szó sincsen!!! annyit írtam h sok a paraszt!Mondjuk pont az ilyenekre gondoltam mint te!:D
2010. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi alapján tiltsa ki? Lehet, hogy egy-két helyre benyög egy parasztságot, amúgy meg tök értelmes válaszokat ad.
2010. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet h hülye kérdés hülye válasz!nem gondoljátok?hüjeségekre én is hűjeseggeket szoktam írni...
2010. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!