Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik egy párnak így viselkedn...

Illik egy párnak így viselkedni a szülők előtt?

Figyelt kérdés
Barátomnál voltam, oda jöttek el a szülei is. Mi az ágyon ültünk, ők pedig az ágy melletti fotelokon. Amikor a szüleivel beszélgettünk, ő folyamatosan elfeküdt az ágy és engem is maga mellé akart húzni, h "naa gyeree" de én úgy gondoltam, h nem fekszem el, hanem az anyukájára figyelek, ha hozzám beszél. Ő meg elfeküdt és többször húzott maga felé és "naa kipróbáljuk az ágyat?" Apukája mesélt nekem vmit közben elfeküdt az ölemben. Én nem akartam ebbe belemenni, mert sztem nem illik így fetrengeni a szülők előtt vagy túl "merev" vagyok?

2017. jan. 6. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem vagy merev!

Én is tiszteletlenségnek tartom a fetrengést. Bár hozzá kell tennem, nálam az a kapcsolat bensőségétől függ ( egyedül a saját szüleimnél fetrengek).

Amúgy példaként említve;

Apósom új párja csinálja ezt, egyszer bevallom rászóltam, hogy "adjon helyet másnak is légyszíves, ne feküdjön el".


Visszatérve kettőtökre:

Csak az működik ha a pároddal ezt letisztázod. Neked kellemetlen, ő fetrengjen a szülei előtt nyugodtan,ha szeretne, de te még nem vagy abban a kötetlen nexusban, hogy vele tarts!

Szerintem meg fogja érteni. Ha nem érti meg, akkor egy ilyen összejövetel során nyugodtan rászólhatsz erélyesebben is, hogy légyszíves hagyd ezt abba- nem szeretnék elfeküdni, mert éppen beszélgetek! Vagy csak: figyelj, beszélgetni szeretnék, kérlek ne huzigálj.

Ha ebből nem ért kissé infantilis lehet.

2017. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Méghozzá azért nem, mert ilyenkor a szülőkre is kell figyelni, és ezt így nem lehet.

Ezen kívül az is, amit az előző írt.

2017. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked van igazad, és a párod kicsit bunkóci, hogy ilyen helyzetbe hozott.

Tisztázzad vele, hogy ő fetrengjen nyugodtan, mert otthon van, de a szülei előtt te nem akarsz ilyet csinálni...

2017. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!