Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hazaküldhetnek érettségin...

Hazaküldhetnek érettségin azért, ha nem fekete-fehérbe megyek?

Figyelt kérdés
Nincs fekete nadrágom,de szoknyám:( ez van!farmerbe megyek!
2010. máj. 19. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak hazaküldeni emiatt, de lehet, hogy szólni fognak emiatt. Érdekes lenne ha emiatt nem érettségizhetnél:)
2010. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan oszt.társam aki ennél kevésbé colt kiöltözve előrehozott érettségire, asszem ráadásul papucsba ment, nem küldték el, csak a tanárok rosszalták, érthető okokból.
2010. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én kinézem hogy hazaküldenek valakit emiatt. Mindenkinek van egyenruhája, két plázacicc még is fekete miniben, és mindent villantós blúzban jött matekra. Nehogy már 3 napig ugynaúgy nézzenek ki mint a többiek...

Az igazgatóhelyettesünk finoman szólt nekik, hogy ha holnap is így öltöznek fel, akkor inkább ne is jöjjenek! :)

Amúgy ha sötét a farmer, és húzol hozzá rendes fehér blúzt akkor nem hiszem hogy nagy baj lenne.

2010. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
2. vagyok. ne aggódj, nem küldhetnek senkit sem haza érettségiről. ;) Akkor sem küldhetik haza a plázap*csákat sem, ha holnap is úgy mennek. Ez nem így megy, hogy valamid nem tetszik és kivágnak. Ott lesz független vizsgabiztos is, pont a hasonló okok miatt lesz ott, hogy minden szabályosan menjen.(Ha ő nincs bent a teremben, még csak pót tételt sem húzhatsz, mert ő nem volt ott. Nálunk volt ilyen tavaly.)
2010. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok. Nálunk pót tételt ugyan húzhatsz, az más kérdés, hogy a tanárok beírják-e hogy húztál avagy sem, ha nincs bent a vizsga elnök. Néhány helyen van sumákolás, viszont szerintem abban teljesen igaza van a tanároknak, illetve igazgató helyettesnek, hogy felszólítják a diákokat mi a nem odavaló öltözködés. Teszem hozzá katolikus iskola volt amiről beszéltem! Haza lehet hogy nem küldik, de pár kellemetlen percben lehet része, ami ha valamikor, hát vizsga alatt/előtt egyáltalán nem kellemes, bár nem hiszem hogy ez egy sötét farmer miatt történne.
2010. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk jegyzőkönyvbe veszik.
2010. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak hazaküldeni (vagy már volt is érettségid?), viszont ha szóbelin nem fognak éppen szép szemmel nézni rád, hogy így jelensz meg. Talán nem lesznek segítőkészek, nem tesznek fel együgyű mentőkérdéseket stb.


Állásinterjúra is hogy nézne már ki, ha farmerban mennél. Tiszteld meg az eseményt azzal, hogy veszel egy fekete szoknyát, vagy nadrágot, ha mást nem, kínait. De farmerben semmiképp ne menj, akkor már húzd fel az akármilyen színű elegáns viseletedet...

2010. máj. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!