Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Olyankor mit teszel ha valaki...

Olyankor mit teszel ha valaki ugyanarrol a számról (mobil) állandóan hivogat? Már négyszer mondtam neki hgy téves. Még mindig nem érti hogy ne hivogasson mert nem ismerem.

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd tiltólistára a számot.
2017. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt csináltam 1 perc mulva egy másik számrol keresett Felhivtam azt a másik számot de ki volt kapcsolva.
2017. jún. 27. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a következő hívás után feljelentést teszel ellene zaklatásért. Vagy kérd meg egy férfi ismerősödet, hogy rendőrként mutatkozzon be a telefonba.
2017. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt csináltam 1 perc mulva egy másik számrol keresett"


Tedd azt a számot is tiltólistára. Nem hinném, hogy valaki beleinvesztálna egy rakás lóvét egy csomó telefonba, csak azért, hogy jó sok különböző számról hívhasson tökismeretleneket - ergo max. 2-3 szám után ki fog fogyni a "munícióból", és nem lesz több különböző száma.


De szerintem ez csak valamiféle félreértés lehet, valahol hibásan jelenhetett meg egy hirdetésben a telefonszám, vagy valami ilyesmi. Nem tartom valószínűnek, hogy szándékosan és célzottan téged zaklatna, nem arra utalnak a leírt körülmények.

2017. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valaki másé lehetett ez a szám régen,de azt is pihentetik sokáig szerintem. a régit meg kellett változtatni.

Max a Volt kollegák lehetnek szórakozásbol.

vagy mást akarnak hivni és nem érik utol.

csak nem értem miért ilyen értetlen már háromszor mondtam neki hogy nem ismerjük egymst.

Azért köszi :)

2017. jún. 27. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve minden vasárnap reggel felhív valaki, nem szól bele, matat, nyög, aztán leteszi. Néha morog valamit, innen tudtam meg, miről van szó. Egy szerencsétlen kőbuta ember éjjeliőr és reggel jelentenie kell. Egyszer valaki bevitt neki egy téves számot (az enyémet), azóta előbb ezt hívja. Nem lehet neki semmit megmagyarázni, feltehetően a nevén kívül semmit nem tud. Egyszer megmutathatták neki, hogy kell telefonálni, azóta elvan, mint egy automata. Most már oda se figyelek, reggel fel, kinyomom és kész.
2017. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Engem egyszer valami cigány építőbrigád vezetője csörgetett.

-Szevasz fönök!Mi már itt vagyunk!

-Jól vagy srácok én is sietek!

Fél óra múlva.

-Mennyi idő főnök míg ide érsz?

-Ne f*ssatok negyed óra kb.!

20perc múlva.

-Na?

-Gyertek ki már itt vagyok a falu határában!

-Oké!

Rá 2percre.

-Tá kötsög! Veled beszéltünk reggel óta?

-Aha.:)

-Mé nem b@$zod meg a..bla-bla(káromkodás, szitok hegyek)meg leszee talááva!

-Gyertek baz+,de sokan mert mindegyiket földhözb@$zom nyomoronc!

-Hó vagyol?

-Nem azt mondtad "megtaláász"?

-HOL VAAAGY!!

-Anyádba!

-HOL VAGY TÁ GÁCCHHI?!

-Gyertek baz+, itt vagyok Győrbe a főtéren várlak!(pesti vok)

Na itt tette le.:)

2017. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Az ötödiknél feljelentem. Pont.
2017. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát most

el sem merem hinni miket irtok :D

El sem hiszem mennyi nyomi ember van :D

2017. jún. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!