Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen belső/külső elvárások...

Milyen belső/külső elvárások vannak egy kövér nőtől?

Figyelt kérdés

gondolok itt ilyenre hogy pl külső : ne vegyen fel olyan ruhát amiből kilóg a hasa .belsőre most nem tudok semmi ilyet mondani..

na de a kérdés adott..várom a válaszokat


2010. máj. 22. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanolyan,mint barmely mas embertol.Egy sovany,viszeres labu se vegyen fel minit.Vagy egy lapos no melyen dekoltalt felsot.Mitol lenne mas egy kover no?
2010. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem mindenek előtt az, hogy jól érezze magát a bőrében. Amennyiben nem érzi jól magát, tegyen ellene, és ne csak nyafogjon. Én egy 21 éves kövér csaj vagyok, és így szeretem magamat, sőt modellkedek és színjátszok is. Nem zavar a súlyom, ilyen vagyok és kész :)

Javaslom, hogy böngéssz itt: [link]

2010. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem belsőre ugyan az mint bárkire. külsőre is maximum annyi hogy mindenki az alkatának megfelelően öltözködjön. legyen tisztában magával és az adottságaival.
2010. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

47, ja ez a könnyebb, pedig belül zavar és irigykedve nézed a vékony csajszikat, csak kifele mutatod a happy lifestyle-t. Majd összereccsensz.


Csernuka

2010. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Kedves Csernuka, te pedig azért gondolod azt, hogy én ezt gondolom, mert te érzel így. Önelfogadási zavaraid vannak, és ezt próbálod meg így látatlanban, ismeretlenül kivetíteni rám :) Szánalmas, a névválasztásod meg pláne.
2010. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a vékony nők tévhite az hogy aki kicsit kövérebb az biztos boldogtalan, szerencsétlen. én voltam túlsúlyos és meg kell mondjam úgy is boldog voltam.nem azt mondom, hogy nem változtattam volna a külsőmön, de nem is volt gondom vele. a sport miatt lefogytam de azért mert vékony vagyok nem lettem boldogabb :)
2010. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki foglalkozik ezzel a kérdéssel akkor valami nincs rendben belül.Mindenkinek saját magának kell eldönteni mi a jó és mi előnyösebb számára.Más nem adhat választ mert akkor az embernek nem lesz saját egyénisége.Egy kövér nő is lehet vonzó és egy vékony nő is lehet visszataszító.
2010. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2010. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!