Milyenek a hollandok?

Figyelt kérdés
Milyen a hollandok, milyen szokások vannak? A lányok milyenek és a férfiak? Akár az ágyban is, bár tudom nem lehet általánosítani. Milyen hagyományok vannak?

2017. aug. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Már megint Te? :D

A hollandok full laza és jófej népség alapjában véve, de szerintem kevésbé járnak Magyarországra, mint a svédek :D

2017. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok, csak megláttam a kérdést és kb ugyanarra lennék kíváncsi, csak a hollandokkal kapcsolatban :D
2017. aug. 1. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Állítólag ők a legfösvényebb népség - a legskótabbak. Kissé ridegnek tűnnek, visszafogottnak.
2017. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pökhendi faszok
2017. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában jófejek, de néha tudnak nagyon tirpákok is lenni, beképzeltek néha. Sokat járok mostanában oda kamionosként, sőt, az anyacégünk holland, így sok hollandot ismerek.


Pl. van egy holland sofőrkolléga, baromi jól tud angolul, azelőtt tengerész volt, ha külföldön összefutunk dumálunk, sörözünk pihenő alatt, viszont Hollandiában a telephelyen max odaköszön, de "nem keveredik" velünk keletiekkel, nehogy megszólják.


Azelőtt a svéd cégemnél is volt egy öreg kolléga, az ugyanezt csinálta, a kompon már jött haverkodni, név szerint ismert, a parkolóban beült mellém, ittunk, elmesélte az életét, fent Svédországban meg csak odabiccentett.


Ja, és a holland nők általában csúnyácskák, de természetesen vannak kivételek.

2017. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!