Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » London tényleg ennyire modern...

London tényleg ennyire modern lenne?

Figyelt kérdés

Sosem jártam még ott, de valahogy Londonról is, mint a többi angol vidéki kisvárosról valahogy nekem mindig a kockás és tweed cuccok jutnak eszembe, szóval ez a klasszikus angol vonal, a régimódi. De akárhány Londonban kószáló embereket ábrázoló fotót látok, azokon valahogy sokkal modernebbnek tűnnek az emberek, néha még a nagyon szokatlan (számomra) japánokat is kenterbe verik.

Elsősorban azokat kérdezném, akik megjárták Londont: tényleg ennyire modern ott az emberek öltözete?


És hány fok lehet ott kint nyáron?



2017. aug. 8. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2017-et írunk, nem is értem ezt a kérdést.

Hidegebb és esősebb, mint otthon. De azért itt sem járnak nagykabátban nyáron.

2017. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Gyakran járok Londonban. Európa olvasztó tégelye, szóval van ott minden. Burkában arab asszonyok, turbánban indiaiak és persze a fehér emberek, ahol nagyon nagy a szórás a ruházatot illetően. Látok néha idősebb és fiatalabb embereket hagyományos tweed suitban, modern öltönyökben egyaránt, sima átlagos cuccokban embereket, olyan nagyon nagy különbségek nincsenek szerintem.
2017. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok többnyire aktuálisan divatos, fast fashion-t, a srácok sportosabb holmikat hordanak, a City-ben (üzleti negyedben, irodai munkakörben) dolgozók, azaz a titkárnők, a könyvelők, az elemzők, a cégvezetők, befektetők, bankárok, tisztviselők, stb.) üzletiesen öltözködnek, a tanulók egyenruhában járnak, de vannak, akiknek nagyon kifinomult ízlésük van, szemre is látszik, h. a hétköznapokon is drágább ruhákat hordanak (középkorú, esetleg magas presztízsű munkakörben dolgozó v. dolgozott emberek, nemesi származásúak), de őket a metróban, gyorséttermekben nem látod...
2017. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Az előttem szólók már mindent leírtak. Enyhe, csapadékos nyaruk van, átlagosan 16 C körül. Jelenleg is esik az eső.

Ps. London egy irtó modern város

2017. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!