Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az igaz, hogy egész Európában...

Az igaz, hogy egész Európában a magyarok a legtisztábbak, mi foglalkozunk a legtöbbet a higiéniával?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy ilyen kutatásnál kivennék a képletből a kevésbé... hogy is mondjam, szalonképes egyedeket, mert hát reprezentatív kellene, hogy legyen, a minta.


De mondjuk ha az átlag magyart nézem... nem hiszem, hogy mondjuk egy fejlettebb nyugati országnál, akik folyton majmolják Amerikát, több időt, energiát, pénzt fordítanánk személyes higiéniára. UK, Németország, ilyenek... ott kb. már mindenki bacifób és literével veszik a kézfertőtlenítőt férfiak és nők is, nálunk meg a többség az a típus sajnos, aki wc után sem mos kezet.

2017. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mansour ***** válasza:

Hát, nem tudom, én mást hallottam, különösen Angliáról...

De az lenne jó, ha személyes tapasztalatokkal rendelkezők válaszolnának.

2017. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jó, prolik mindenhol vannak. De általánosságban... jó mondjuk én USA-t veszem ált. példának, ott nemcsak a tiptop butap...a celebek, hanem lassan már a tanítónénik sem mennek el kézfertőtlenítő nélkül otthonról, és minden kilincsfogás után kenik a kezüket.


De elég mondjuk egy svájci nagyvárosi átlagutcát megnézni meg Pesten egyet... hát nem a svájci lesz az, amiben bokáig áll a szemét. Bár ez nem személyes higiénia, de tisztaság.

2017. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jártál te már Svájcban pl.?


Ahol naponta 3x minimum LEMOSSÁK az utcát, szemetet keresve is alig találsz, a vonat tiszta, a klotyó IS, fesztiválon sem szemétdomb marad, stb...

2017. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim német és svéd cserediákokat fogadtak, hát azok nem használtak el túl sok vizet. Lehet, hogy az arcukat többször megmosták egy nap, de beérték heti 2 fürdéssel. A kilátogató magyarokon meg ki voltak akadva, hogy minden nap zuhanyozni akarnak és pazarolják a meleg vizet.
2017. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Régi téma, de Németországban csodálkoztak, hogy naponta zuhanyzunk.

Most Angliában lakom, a vécék ajtajàra ki van írva, hogy ne felejts el kezet mosni -a munkahelyen, ami iroda, nem egy lepukkadt hely.

2018. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!