Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem kéne-e már új Himnuszt írni?

Nem kéne-e már új Himnuszt írni?

Figyelt kérdés
Az ország tükőrképe a Himnusz. Szerintem, amióta megírták, már nagyon sok minden fontos történt, a zenéje elavult, és a negatív hangulatvétele rányomja bélyegét a hallgatóra, ami visszahat ránk is. Fejlődni, váltani kell e téren is!
2017. szept. 20. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem alaphelyzetben az emberek nagy része magasról tesz rá, hogy milyen a himnusz, legtöbben kb akkor halljak utoljára mikor végeznek a sulival aztán ennyi.


Szóval akár egy Pa Dö Dö számot is betehetnének, az sem érdekelne senkit kb.

2017. szept. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem kéne új Himnusz.


Mi avult el a zenéjében? Semmi. Nincs negatív hangulata, csak a saját gondolkodásodat vetíted át rá, kérdező.

2017. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Avult vagy nem avult az egy dolog, de ettől függetlenül csak a süket nem veszi észre, hogy búskomor cucc az egész.
2017. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a Himnusszal. Lehet, hogy nem ilyen húdehepiminden jellegű dolog, de azt én képmutatásnak érezném. A hangszerelése meg sztem kifejezetten gyönyörű. Inkább ez legyen, mint vmi új förmedvény... akkor megszavaznak egy újabb Magyarország halszagút, vagy azt, amivel a legtöbbet lehet lopni. Rosszabb esetben meg vmi partituctucot.
2017. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha himnusz akkor az Orosz... na ott nem csak a hangszerelés, hanem a szöveg is lelkesítő.

Ezzel szemben a mienk meg körülbelül arra jó, hogy a maradék küzdőszellemet is kiüzze az emberből.

2017. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Alex Fly ***** válasza:

Nem kell. Teljesen jó a meglevő. Lehet kritizálni, meg hogy totál lehangolb lassúb stb.: de a mienk. Túlélt pár rendszert, ezt is túl fogja...

Dr ha már mindenáron újat akarunk, akkor ajánlom az Egészséges Fejbőrtől a Turulmadarat -persze szigorúan az eredeti verzióban. Kb. minden benne van...

2017. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1217

Trianon után lassították le...

2017. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

5#


Megkénetanulnirnimert ez ígyolvashatatlan:mertnem tudodkonnyen kihámozni:mitis akartál írni

2021. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És dátumokat értelmezni sem ártana, ha nem tűnk fel egy majd 4 éves kérdéshez sikerült " okosat " írni.
2021. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!