Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert nem hasznalnak aru...

Miert nem hasznalnak aru elvalasztot az emberek mikor kirakjak az arut a szalagra?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de idegesít engem is rohadtul. Ha nincs kéznél győzöm azt nézni honnan szerezhetnék egyet.
2017. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig használok! Állati precíz vagyok ugyanis :D
2017. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Mivel általában megtartják a távolságot az előttük lévő árujától.

A pénztárosok meg úgyis általában veszik a lapot, hogy nem véletlen van 30 centi két nagy kupac között. Ha netalán mégsem, akkor az előtted lévő is szól, hogy az már nem az övé.


Szóval szimpla lustaságból.

2017. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
19%
Érdekes valaki mindig feltalál valami felesleges dolgot. Mert úgy nem volt jó, ahogy eddig. Azért találták fel, mert van néhány extra mozgékony rendszerető nő és mindig szeret bíbelődni az elválasztóval. Olyan kényszerűségi fóbia. Ha az árúk között van 30 cm hely megkülönböztethető, hogy melyik árú kihez tartozik. Én csak akkor használok ha nagy bevásárlás van.
2017. szept. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alex Fly ***** válasza:
85%
Mert felesleges. Akárhányszor akarok venni magamnak egyet, a pénztáros mindig visszarakja...
2017. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az #5 válaszon sírok a röhögéstől!!!!!!!!!!! XD XD XD Ez nagyon jópofa "indoklás"! You made my day, thx! :)
2017. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moon_Walker ***** válasza:

a legtöbb ember mint birka áll a sorban és szarik mindenre/alszik.

sokan azt sem tudják szerintem, hogy micsoda.

2017. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért nem használnak, mert általában nincs elég belőle. Én simán átlépek a szomszéd kasszához és hozok párat. Egyébként ne foglalkozz másokkal. Te használj és kész. Tegyél előre és mögéd is és le van tudva. Általános tanács, hogy az ember rengeteg bosszúságot, idegességet megtakarít, ha nem foglalkozik másokkal túl sokat.
2017. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tartják szükségesnek, úgy vannak vele, hogy úgyis van elég hely a két pakk között. Én azért szeretem használni, mert szeretek biztosra menni... volt már olyan, hogy volt amúgy hely a két adag cucc között, de a pénztáros elbambult, behúzta az enyémet másnak, mielőtt szólhattam volna, aztán "jajjjj, hát oldják meg egymás közt, mert nem akarom sztornózni"... én ezt akarom elkerülni. Mondjuk ami engem inkább zavar, az az, hogy konkrét lesajnáló nézéseket kapok néha, amiért használom, hogy "túlzottan óvom a cuccom".
2017. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Általában használom, de vannak tényleg nagyon egyértelmű helyzetek, mondjuk az enyémmel együtt két kupac van összesen a szalag két végén és utánam se áll senki..

Olyankor általában nem. Persze ha új ember lép oda, akkor vagy odateszem, vagy az egész "vonatot" hátrább lököm, hogy a mögöttem lévő még idejében elérhesse. (Annyi esze sem volt a tervezőknek, hogy lejtősre csinálják a tartópályáját, mert akkor mindig volna a szalag végén egy, s nem kéne a szalag mellett várakozóknak folyton hátra passzolgatni.)

Amúgy ezzel leginkább a pénztárosnak segít az ember, aki szerencsétlen egész nap ott robotol, emelgeti a cuccokat és próbál közben egyszerre 5..6 dologra koncentrálni, miközben a pénz visszaadást se cseszi el.

Az meg valóban udvariasság és IQ kérdése, ki mennyire akar segíteni embertársain, illetve közvetve önmagán is. Mert egy ingerült ember hamarabb is hibázik. Mondjuk egy ezressel kevesebbet ad vissza. És hiszed vagy nem, de az esetek többségében ezek az emberek nem is szándékosan teszik, szimplán fáradtak vagy idegesek. Mi meg lehetünk toleránsak, elvégre nem sokba kerül.

2017. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!