Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent az a kézjel,...

Mit jelent az a kézjel, amikor valaki a hüvelykujját és a kisujját tartja csak nyitva és jobbra-balra mozgatja a kézfejét?

Figyelt kérdés
A következő szituációban találkoztam vele: megkérdeztem egy osztálytársam, hogy lesz-e velem egy csapatban egy projektmunka során, ő pedig ezt a "jelet" használta. (Olvastam, hogy talán a "vesztes" jele lehet még, na de egyáltalán nem volt ellenére, hogy velem dolgozzon, így szerintem mást akart ezzel kifejezni.)
2017. szept. 29. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy abba az irányba gurult el a gyógyszere.
2017. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Időközben megtaláltam, de köszönöm az "értelmes" választ.


[link]

2017. szept. 29. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feje felé tartja, akkor azt is jelentheti, hogy majd telefonon hívjátok egymást ez ügyben.
2017. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs meg a számunk egymásnak, ezt ezért zártam ki. Szerintem a beleegyzését fejezte ki így. :)
2017. szept. 29. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nyitott tenyérrel integet, csak egy baleset miatt hiányzik a középső három ujja.
2017. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Ronaldinho gólt :D

2017. szept. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
az ötös vicces, felpontoztam
2017. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!