Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan zaljik egy hamvasztás?...

Hogyan zaljik egy hamvasztás? Miért kötnek zacskót a holtest fejére? Miért nem bánnak az ott dolgozók tisztességesen, és szépen az elhunytal?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 29. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Az első 2 kérdésre nem tudok válaszolni, de elég gáz, hogy csak így belökik. Bár ha máshogy szemléled, érthető: morbidul hangzik, de ez is egyfajta munka, és te sem biztos, hogy odalennél az örömtől, ha egész nap hullákat kéne pakolgatnod.
2010. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Zacskót kötnek?


Nem tudom, a videót pedig nem akarom megnézni, nincs fél éve, h elhamvasztották egy szerettemet.

2010. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Mert ez egy munkahely. És az ott dolgozóknak semmi közük az elhunythoz, nekik az csak egy hulla.

És a holttestnek is mindegy, pláne ha a boncolás után már telepakoltak a szeméttel. (kesztyűvel, törlővel, eldobható kórházi cuccokkal)

Nem hiszem hogy ilyennel foglalkozni kell. Legfeljebb majd a szeretteidnek ne kérj hamvasztást.

2010. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Apukámat hamvasztották, és nem is akarok belegondolni abba, hogy mit művelhettek a testével! Az a hulla is valakinek a szerette volt!
2010. máj. 29. 17:49
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem bánnak vele rosszul a filmen,én legalábbis semmi durvát nem látok benne.Föld alatt foszlani szerintem egyébként is rosszabb...
2010. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Én megnéztem a videót! ELég nyomasztó volt az egész látvány, de szerintem semmi rosszat nem csináltak vele, amitől meg kellene botránkozni. Nem kell a hullát már babusgatni, neki már mindegy, és tényleg ők "csak" a munkájukat végzik. Az, hogy a zacskót miért húzzák a fejére?? Azt nem tudom, és nem is hallottam még ilyet, igaz ezen még nem is gondolkodtam eddig. De gondolj bele, akit nem hamvasztanak, azt a kukacok eszik meg, elrohad, stb... mennyivel gusztább??? Akkor már ez sokkal normálisabb eljárás!! Ez van, a halált senki nem kerülheti el, mindannyiunk itt végzi!
2010. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
első 17:58-as, milyen hasonlót írtunk!
2010. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a zacskós dolog elég fura, remélem valaki majd megválaszolja ezt a kérdést, mert kíváncsi vagyok.

Amúgy szerintem se durva. Mégis hogy kéne szerencsétleneknek egy 70-80 kilós testet betenniük? Azt nem lehet behelyezni, muszáj sajnos belökni...

2010. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nálunk történt. Ami hamvasztásról én hallottam az annyi hogy egy pozdorja koporsóval együtt rakják az emberkét a sütőbe. Semmi hasonló mint ami a videón látható.
2010. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merem megnézni a videót, de nem lehet, hogy az archoz van valami köze?

Mármint, hogy ne lássák vagy ilyesmi...

bocs a ha hülyeséget írok, nem néztem, de kíváncsi vagyok én is ...

2010. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!