Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire előre illik asztalt...

Mennyire előre illik asztalt foglalni?

Figyelt kérdés

December elején lesz stand-up comedy est egy étteremféleségben. Na most az is kérdés, hogy van-e belépő, mert erről semmit nem ír a honlap. De én arra gondoltam, hogy kell asztalt foglalni, hiszen mégiscsak egy étteremről van szó. Ha kell nem túl korai most még, hiszen másfél hónap múlva lesz a fellépés. Viszont nem szeretnék lecsúszni sem az előadásról.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. okt. 23. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igazán illem kérdése. Hívd fel őket akár most vagy holnap,és akkor tutira lesz asztalod, nem kell tovább foglalkoznod ezzel.
2008. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy elöttem írták, hívd fel az éttermet, érdeklödj hogy lesz-e belépö és szeretnél asztalt foglalni. ha még van nekik, mert ha ez egy kedvelt elöadás lesz akkor lehet már nem is lesz asztalod.


étterembe akkor kell asztalt foglalnod ha az egy kedvelt étterem és sokan járnak. vagy ha nagyobb társasággal mentek vagy ha biztosan egy fix napon pont oda akartok menni. de ha csak kitaláljátok hogy elmennétek enni de még nem tudjátok hova akkor lehet hogy oda mentek és ha nincs hely átmentek máshova. de ebben az esetben most nektek mindenképpen foglalni kell.

2008. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!