Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség az, ha nagyon...

Illetlenség az, ha nagyon hideg van és kesztyűben fogok kezet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
OK.
2018. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg illetlenség, férfinak is, nőnek is, de én nem akadnék fenn rajta. Egy csomóan nem ismerik vagy nem tartják fontosnak az illemszabályokat. Nem direkt bántásból csinálják, nem ellened van, szóval szerintem fogjál kezet vele kesztyűben, és el van intézve.
2018. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
A kesztyűs kézfogó férfi: Egy puha pocs.. Ennyi
2018. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ekkora illetlenséget csak George W. Bush szokott elkövetni. Ő egész biztosan, a többi zusa-elnököt viszont e szempontból nem volt alkalmam megfigyelni.
2018. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 AlbusDumbledore válasza:
Minden esetben vedd le, ha viszont nagyon sietsz akkor ferfiak eseteben egy "öklözéssel" szoktuk helyettesíteni, de ilyenkor bocsanatatot kersz. Nok eseteben minden esetben le kell venni.
2018. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 jam007 válasza:
Ha mindkét fél kesztyűt visel akkor rendben van.
2018. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
...de akkor nincs kézfogás!
2018. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi van a másik kezén, mit csinált éppen kézfogás előtt. Ha lehúzod a kesztyűt és kezet fogsz, nem tudsz rögtön kezet mosni, és úgy fogod visszadugni a kesztyűdbe a kezed. Szóval szerintem abszolút nem gáz. Illetve lehet illetlenség, de wc után nem kezet mosni is az.
2019. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!