Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyaralás felsö bikini nélkül...

Nyaralás felsö bikini nélkül szülökkel, szerintetek? L

Figyelt kérdés
Szeretek felsö bikini nélkül napozni. Ezt megtettem szüleimmel is. Viszont ezmiatt 2 barátnöm is nagyon elitélt..Szerintetek is nagyon ciki dolog? Elvégre a szüleimröl van szó,akik felneveltek,akik otthon ugyanúgy látnak meztelenül. Vagy én látom rosszul?

2018. febr. 3. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi közük van a barátnőidnek ahhoz, hogy te a szüleiddel hogyan napozol? Illetve miért nevezed még azt a két csajt a barátnődnek?
2018. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Én sem tartom jó ötletnek. De ez nem azt jelenti, hogy elítéllek. A női mell elég szexuális dolog. A szülő gyerek kapcsolat meg nem szexuális. Szóval szerintem ezt jó elválasztani.
2018. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon láthatnak melltartó nélkül akkor nem kellene a strandon sem másként viselkedned, ha mások elött nem szégyelled magad!

Ha neked így kényelmes, így érzed jól magad akkor így csináld és nem úgy ahogy a barátnőid gondolják!

Barátnők ide vagy oda, alapvetően semmi közük hozzá, hogy a családi nyaraláson hogyan napozol!

2018. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes, de kb fél éve pont ugyanezt a kérdést olvastam itt...
2018. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleidnek nincs kifogása ellene, nem értem a baátnőid miért vannak ezek felakadva. Nekem elég elfogadók a szüleim, anyukám is simán leveszi a felsőjét a strandon. Így mi is ezt szoktuk meg a nővéremmel. Így érezzük jól magunkat. Ahol úgy érezzük, hogy megbotránkoztatna valakit, ott nem, de inkább olyan helyet keresünk, ahol ez elfogadott.
2018. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez szexi.
2018. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
68%
Hát nekem még csak tini lányom van de többször látom meztelen senki t nem zavar
2018. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Anyukád elött még oké, de hogy a fater elött egy szál csöcsben flangálj... háááát, nem tudom. Sztem ez nem okés.
2018. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Már többször volt ilyen kérdés.

Ahol ELEVE így mennek a dolgok, ott ez a természetes, és ezzel nincs semmi probléma.

Normális szülő akkor se fekteti le a lányát, ha minden nap látja a csöcsét. Ehhez perverznek kell lenni, akkor meg akár burkában is járhatna, mindegy lenne.

A "barátnőid" meg hülyék: tehát akkor miért is hallgatnál rájuk?

Te csinálod jól a dolgokat, csak nálunk most ezerrel nyomják a hülye bigott prűd amerikanizmust, ezért nem lehet egy normális női testet sem látni lassan már a strandon sem. Már várom, mikor vezetik be ismét a kötelezően nyaktól bokáig érő fürdőruhát, mint 100 éve volt.

2018. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmi gond nincs ezzel.
2018. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!