Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meghalt a barátnőm nagymamája....

Meghalt a barátnőm nagymamája. Jogosan akadt ki az apja hogy részvétemet fejeztem ki, nem pedig őszinte részvétemet?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagymama. Amikor találkoztam a barátnőm apjával akkor mondtam neki, hogy “részvétem” és kezet fogtam vele, segítettem amiben tudtam (elvinni őket ügyet intézni, ilyesmi). Kedveltem amúgy a mamát.

A temetés után tudtam meg hogy nem látnak engem többet szívesen maguknál. Az oka: én nem “őszinte részvétet kívántam” ahogy illett volna csak részvétet és én voltam az egyetlen aki nem sírt a temetésen, ezzel megsértve az elhunytat meg őket is.

Nem vagyok sírós! Nem értem miben jobb hogy sok érdekember meg képmutató “A legmélyebb őszinte részvétemet kívánom” szöveget mondja, majd elmegy a temetésre és ott bőg, közben meg egész életében az elhunytat szidta, sőt a halála után azonnal az anyagi dolgairól pletykált. Pl erre az emberre miért nem haragudnak? Én nem vagyok az a lelkizős, támogattam a barátnőmet mindenben, szó nélkül kivettem szabadságot hogy egész nap vigyem őket autóval. Ez semmi? Csak a látszat dolgok érnek valamit vagy ha az ember a másik orra alá dörgöli?


2018. ápr. 3. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne felkapnia a vizet, viszont ilyen közelségbe a szokás az őszinte, mert szokás meg mert közeli.

De ha többet tettél így is amit kell, mellékesen ugye, ez nem volt jogos!

Apum temetésén se sírtam, mert én se vagyok sírós, az élet megedzett.

2018. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Buta sötetfeju szörös allat a baratnöd apja , hogy nem pattogtatod az ures szólamokat ahogy elvarja!

Mi van akkor ha nem mondod öszinte??

Akkor hazug?

Ez egy vicc , ilyen hul.e ember nincs!!

2018. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű gondolkodású ember. Nagyon ad a szokásokra, látszatra, de azért ezt nem gondoltam volna. Ezek szerint ha valaki mondja hogy “őszinte” akkor az őszinte, ha nem mondja akkor nem az. Sajnos voltak már ilyen húzásai (pl a tegezést ők az eljegyzéshez kötik - nekünk nem volt ezért szóba se jöhet, a 25 éves húgának meg volt már 4 eljegyzése - 1 esküvő, 1 válás, így kicsit fura amikor én 27 évesen magázódom velük, a 19 éves srác meg tegeződik mert ugye eljegyzés történt)
2018. ápr. 3. 11:42
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Leendő apósod sötét munkásőr volt, hasonló lehet a család is...
2018. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyent kerülni kell mint a mételyt , mert folyton sertödött , folyton tojáshéjakon kell járni körulötte , h a bunkó egója nehogy megarcolódjon

Az ilyennek csak egója van, agya nincs

Lehetetlen kapcsolatot tartani az ilyennel , lehet a lányát és feleségét is terrorizálja.

Fuss amig a lábad birja!

2018. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A sértettsége által fog manipulálni , h többet es többet tegyél
2018. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Ez egy idióta.

2018. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te miért akarsz bármiféle kapcsolatot ezzel az emberrel?
2018. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj a tirpákoktól!
2018. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miféle "ember" az, aki az anyja temetésén azt vizslatja és memorizálja, hogy melyik jelenlévő sír és melyik nem?
2018. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!